Skocz do zawartości
iwos0987

gdzie moge kupć loszki lub prosiaki rasy puławskiej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prosiaki
iwos0987    0

chciałbym kupić loszki lub prosiaki rasy puławskiej tylko że nie wiem gdzie mozna je kupić  i jaka jest cena  bo u mnie w okolicy nikt takiej rasy nie ma. dodam że jestem z pod bydgoszczy.

dachu127    77

wejdź na stronę polsus , a jak tam nie będzie info to zadzwoń do nich to Ci powiedzą

Wiadomość z agroFakt.pl

iwos0987    0

Słyszałem same dobre opinie na temat tej rasy i podobno mieso z Rasy tych świn jest smaczniejsze dlatego też chce spróbować

Witam. Przede wszystkim witam na forum w tym moim pierwszym poście:)  Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. Również poszukuję loszek rasy puławskiej ewentualnie złotnickiej białej najlepiej w wieku około 8 mc choć to nie warunek. Ważne żeby była możliwość uzyskania na nie dopłat do hodowli gatunków rodzimych. Jeśli ktoś ma info gdzie można je dostać bardzo bym prosił o podzielenie się wiedzą :) 

hurt1991    1

Witam. Przede wszystkim witam na forum w tym moim pierwszym poście:)  Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. Również poszukuję loszek rasy puławskiej ewentualnie złotnickiej białej najlepiej w wieku około 8 mc choć to nie warunek. Ważne żeby była możliwość uzyskania na nie dopłat do hodowli gatunków rodzimych. Jeśli ktoś ma info gdzie można je dostać bardzo bym prosił o podzielenie się wiedzą :)

A czy takie info nie powinny udzielać związki? Polsus, itd.?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się