kosa29

New Holland tc 5.90

Polecane posty

pajakk    17

Jest to jeden z lepszych kombajnów na rynku znajomy też teraz bierze tylko że mniejszego.U mnie w okolicy bardzo chwala cześci tanie mało awaryjne i cena atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Czy całkiem nowy to jest pytanie, wszystko to co najlepsze zostawili z TC5080 a zmienili kabinę na znacznie lepszą, większa i dodali więcej opcji wyposażenia np sita elektrycznie sterowane, poziomowanie poprzeczne hedera, lepsze oświetlenie, lepszy podłokietnik z joystickiem teraz jest i inne opcje na plus. Stare modele TC były dobre ale ciasne co mi się nie podobało a te nowe ideał.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Odświeźam temat, co sądzicie na ok. 150 ha w roku (zboża), za jaką cenę realnie można kupić?


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorak1    0

Dołączam się do prośby Maksu odnośnie pytania o cenę. Kto wie po ile teraz chodzą TC 5.70/5.80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

TC5.90 z Rotoseparatorem na 150 ha wystarczy Ci na pewno. Cenowo koło 500.000 netto z hederem 5,10 m do zboża ale pewnie najwięcej dowiesz sie u dilera.

U mnie najwięcej jest w okolicy 5.80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

koledzy który jest bardziej praktyczniejszy i wydajniejszy Tucano czy TC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Wczoraj byłem u kolegi opijać 

Tc5. 90  maszyna pierwsza klasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj