kosa29

New Holland tc 5.90

Polecane posty

pajakk    7

Jest to jeden z lepszych kombajnów na rynku znajomy też teraz bierze tylko że mniejszego.U mnie w okolicy bardzo chwala cześci tanie mało awaryjne i cena atrakcyjna.

Wiadomość z agroFakt.pl

honest    2

Czy całkiem nowy to jest pytanie, wszystko to co najlepsze zostawili z TC5080 a zmienili kabinę na znacznie lepszą, większa i dodali więcej opcji wyposażenia np sita elektrycznie sterowane, poziomowanie poprzeczne hedera, lepsze oświetlenie, lepszy podłokietnik z joystickiem teraz jest i inne opcje na plus. Stare modele TC były dobre ale ciasne co mi się nie podobało a te nowe ideał.

Maksu    6

Odświeźam temat, co sądzicie na ok. 150 ha w roku (zboża), za jaką cenę realnie można kupić?

Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika

Lorak1    0

Dołączam się do prośby Maksu odnośnie pytania o cenę. Kto wie po ile teraz chodzą TC 5.70/5.80?

roter    3

TC5.90 z Rotoseparatorem na 150 ha wystarczy Ci na pewno. Cenowo koło 500.000 netto z hederem 5,10 m do zboża ale pewnie najwięcej dowiesz sie u dilera.

U mnie najwięcej jest w okolicy 5.80.

Popi    2

koledzy który jest bardziej praktyczniejszy i wydajniejszy Tucano czy TC 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kwiatek
      Witam. Mam taki problem a mianowicie po zimie nie mogę podnieść gardzieli. Sprawdzone bezpieczniki, tłoki czy nie są zapowietrzone. Po wciśnięciu przycisku nie ma żadnej reakcji. Hydraulika działa bo rura się otwiera. Proszę o szybką pomoc. 
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez jacek472
      Czy muszę odkręcać przesłony bębna młocarni przy przezbrajaniu kombajnu z qq na zboża/rzepak?
    • Przez zetores
      New Holland 8060. Wskaźnik przy kierownicy- do czego on służy? jakiego typu występuje czujnik strat ziarna w tym kombajnie?

• Przez Marek1969
      witam mam w 8060 tabliczkę z typem silnika 2725E ale widać że była nitowana czy ktoś się orientuje po czym poznać poza tabliczką jaki to silnik i ile ma koni w 1530 miałem 2713E i miał 98 km z góry dziękuje za podpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.