Skocz do zawartości

Polecane posty

krucha    0

Witam. Mam problem z Zetorem 7745 gdy sie mocno zagrzeje. Gaśnie nie chodzi na wolnych obrotach trzeba go trzymać na gazie. Gdy ostygnie pali idealnie. Pare węży wymieniłem filtry zaworek w pompie ten z kuleczka. Proszę o pomoc

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    1932

No , taka diagnoza ... :P , zostawię bez komentarza . Moim zdaniem układ paliwowy . Na początek spróbuj podać mu paliwo z innego zbiornika (plastikowa bańka , czy coś w tym guście . Pompki zasilającej nie wymieniałeś ostatnio ?

seweryn20    573

He he dokładnie. Całą weżownie wywal, przedmuchaj, co podejrzane wymień, poskładaj.  Możesz na czas próby od filtra paliwa do pompy wtryskowej założyć wąż igielitowy, przeźroczysty. Zobaczysz co się dzieje czy paliwo czyste od powietrza. Jak to będzie w porządku można dyskutować dalej.

zetorki12    1932

Po za tym chyba były trochę podobne tematy , poszperaj , może coś podpasujesz .

szczypka    58

jak go rozgrzejesz i zacznie wariować zlej pompę paliwa zimną wodą ze 20 litrów jeśli się poprawi i zacznie lepiej pracować diagnoza gotowa pompa do wymiany 

kubaguzik    133

mialem ro samo w pompie rotacyjnej u 3P, tylko u mnie miał potem zapalić ciężko, polewanie wodą troche pomagało. Remont pompy załatwił sprawe.

jacus    94

z wlasnego doswiadczenia-pompa wtryskowa do remontu, jak myslisz dluzej uzytkowac to kup nowa bo remonty to na krotka mete, 

choc gdy masz duzo szczescia to moze byc tylko pompka zasilajaca do wymiany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się