News
Gość a1fe26c2

Identyfikacja producenta zaworu odcinającego z filtrem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2
Napisano (edytowany)

Dzień Dobry,

czy ktoś z Szanownych Forumowiczów rozpozna może producenta zaworka odcinającego uwidocznionego na zdjęciu?

post-60961-0-66277800-1464368248_thumb.jpg

Cechą charakterystyczną tego zaworu jest plastikowy grzybek zamiast stalowej kulki.

Pomożecie?

Edytowano przez a1fe26c2

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Nie mam pojęcia od jakiego opryskiwacza on jest. Kupiłem parę sztuk na próbę, są dobre i kupiłbym więcej, ale sklepu już nie ma...

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Krzys375 - dzięki. Te w Sagrolu wyglądają na takie same. Masz pewność, że producentem jest Lechler? Spora część zdjęć nie pokazuje tego, co najważniejsze czyli dolnej części (od strony dyszy) zabezpieczonej blachą.

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Telefon to taki staroświecki wynalazek. Skorzystałem z GG i cisza... :(

onetwo    1

To na pewno nie jest Lechler. Agroplast ma w swojej ofercie takie zaworki (z kulką metalową i z tworzywa sztucznego)

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Panowie, szukam tego konkretnie zaworka - ktoś je produkuje i chyba nie jest to wielka tajemnica? Po zdjęciach w Internecie trudno się zorientować czy oferowany towar jest identyczny z tym, którego szukam, bo zazwyczaj widać na nich tylko część z siatką. Proszę o rzetelną i sprawdzoną informację.

Sagrol niby oferuje te filtry, ale odzewu ze strony sklepu nie ma mimo wysłanych dwóch wiadomości. Telefonów kontaktowych na stronie brak, a ze znalezionych w sieci jeden nie istnieje, a drugi nie odpowiada.

Edytowano przez a1fe26c2

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Krzys375 tylko sagrol ma zdjęcia tego filtra z każdej strony. Pozostali stawiają filtr wylotem do dołu albo kładą na bok i robią zdjęcie siatki. :(

Otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie - producentem tego filtra jest TECH-PLAST Sp. z O.o.

Edytowano przez a1fe26c2

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez rogas
      Czołem!
      Na wiosnę kupiłem "cudo" od biardzkiego o pojemności 1200 l i szerokości 15 m. Pojawił się problem podczas pryskania na skłonie ponieważ belka cały czas próbuje być poziomo czego efektem jest to, że jedna strona szoruje po ziemi a druga jest na wysokości ponad 2 m.
      Zastanawiałem się czy taki mój pomysł wypali:
      Przerobić poziomowanie z wahadła (jeden punkt łączenia i obrotu belki z opryskiwaczem) na trapez pojedynczy ale zamiast jednego ramienia założyć siłownik hydrauliczny dwustronnego działania.
      Czy taka modyfikacja pozwoli na hydrauliczne "dociąganie" belki równolegle do pola z zachowaniem stabilności na krótkich nierównościach?

• Przez macko25
      posiadam nowy opryskiwacz pilmet plus 2021 z komputerem i mam pytanie jak pryskam w automacie i pryskam 250 litrów na hektar i wszystkie sekcję są włączone to pokazuje mi ciśnienie 4.4 atmosfer A jak z zamknę jedną sekcję to pokazuje 3.6 atmosfer A nie powinno być 4.4 atmosfer?tak miałem przy starym opryskiwacz rozdzielacz stalocisnieniowy ale ręczny ale na komputerze pokazuje mi cały czas wydatek 250 litrów na ha niezależne od prędko ści jazdy
    • Przez diwad8900
      wie ktoś może kto w świętokrzyskim regeneruje pompy do opryskiwaczy?
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy kupiłem opryskiwacz evrard meteor i posiada on komputer regulator i czy ktoś na forum umie to obsługiwać albo posiada instrukcje. Wrzucam foto sterownika
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.