Skocz do zawartości
News
a1fe26c2

Identyfikacja producenta zaworu odcinającego z filtrem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
a1fe26c2    36
Napisano (edytowany)

Dzień Dobry,

czy ktoś z Szanownych Forumowiczów rozpozna może producenta zaworka odcinającego uwidocznionego na zdjęciu?

post-60961-0-66277800-1464368248_thumb.jpg

Cechą charakterystyczną tego zaworu jest plastikowy grzybek zamiast stalowej kulki.

Pomożecie?

Edytowano przez a1fe26c2

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

a1fe26c2    36

Nie mam pojęcia od jakiego opryskiwacza on jest. Kupiłem parę sztuk na próbę, są dobre i kupiłbym więcej, ale sklepu już nie ma...

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Wiadomość z agroFakt.pl

a1fe26c2    36

Krzys375 - dzięki. Te w Sagrolu wyglądają na takie same. Masz pewność, że producentem jest Lechler? Spora część zdjęć nie pokazuje tego, co najważniejsze czyli dolnej części (od strony dyszy) zabezpieczonej blachą.

Krzys375    0

Musisz wziąć telefon i zadzwonić zapytać na pewno udzielą takiej informacji. NMZC

a1fe26c2    36

Telefon to taki staroświecki wynalazek. Skorzystałem z GG i cisza... :(

onetwo    1

To na pewno nie jest Lechler. Agroplast ma w swojej ofercie takie zaworki (z kulką metalową i z tworzywa sztucznego)

a1fe26c2    36

Panowie, szukam tego konkretnie zaworka - ktoś je produkuje i chyba nie jest to wielka tajemnica? Po zdjęciach w Internecie trudno się zorientować czy oferowany towar jest identyczny z tym, którego szukam, bo zazwyczaj widać na nich tylko część z siatką. Proszę o rzetelną i sprawdzoną informację.

Sagrol niby oferuje te filtry, ale odzewu ze strony sklepu nie ma mimo wysłanych dwóch wiadomości. Telefonów kontaktowych na stronie brak, a ze znalezionych w sieci jeden nie istnieje, a drugi nie odpowiada.

Edytowano przez a1fe26c2

a1fe26c2    36

Krzys375 tylko sagrol ma zdjęcia tego filtra z każdej strony. Pozostali stawiają filtr wylotem do dołu albo kładą na bok i robią zdjęcie siatki. :(

Otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie - producentem tego filtra jest TECH-PLAST Sp. z O.o.

Edytowano przez a1fe26c2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wesolymaniek
      Witam Kolegów i prosze o pomoc. chce wymienic pompe w opryskiwaczu Bury Perkoz 600 l lance 12 m . w tej firmie doradzili aby zamontowac teraz pompe Udor Zeta 100 i moje pytanko co myslicie na jej temat. nie znam jej jakiej to produkcji i jaka jakosc cena ok 1600 zł podobno u nich . wogole chce go zmodernizowac bo juz ma 14 latek a pozatym chce go teraz przedewszystkim wykorzystywac przy plantacji truskawki . wiec chce tkaze wymienic filt ssawny rozdzielacz i mysle o takim z zaworem stalocisnieniowym i co myslicie o tym wszystkim???/ pozdrawim i czekam na odzew
    • Przez simpleNICKpl
      Tak jak w temacie. Który według was lepszy? Opryskiwacz ciągany. Ma mieć 1500l, belke 15 metrów skladaną w X, rozwadniacz oraz komputer sterujący dawką oprysku i hydrauliką. Brany będzie na unie więc dlatego porównuje tylko te dwie marki. Pracował będzie na ok 100-120 ha.
    • Przez kornas
      Witam. Czy dokładał już ktoś z was do belki opryskowej światła LED w celu poprawy kontroli oprysku bodczas wieczornych i nocnych akcji. Mam samojezdnego berthouda z belką o szerokości 24m i zastanawia mnie jak wyglądało by założenie LEDów z technicznego punktu widzenia i z jakim kosztem trzeba by było się liczyć pozdrawiam!! A bym zapomniał BELKA jest z PRZODU;)
    • Przez 3Perkins
      Witam Wszystkich.
      Potrzebuję kilka rad co do tego komputera. Czy ktoś ma opryskiwacz z takim komputerem, i jak się nazywa ten komputer?? Nie wiem jak mam go skalibrować, ponieważ mam ścieżki na 15m a opryskiwacz ma belkę 21m. Belka jest rozsuwana więc z ustawieniem szerokości nie ma problemu. W komputerze mam zapisane dawki 200, 300 i 400l/ha tylko czy jeśli skrócę belkę do 15 metrów i chcąc wypryskać 200l/ha to ta dawka zapisana w komp (200l) będzie odpowiednia do wydatku cieczy na hektar??? Jeśli ktoś mógł by mi opisać przyciski na komputerze był bym bardzo wdzięczny.
      Z góry Wszystkim dziękuję za pomoc.

• Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.