RageMan

TRiL na UWM w Olsztynie

Polecane posty

RageMan    9

Witam. Chciałbym poznać opinie studentów na temat Techniki Rolniczej i Leśnej oferowanej przez uczelnię w Olsztynie. Chodzi mi zarówno o opinie na temat poziomu nauki jak i życia studenckiego.

Pozdrawiam serdecznie :)

Poziom nauki wysoki, rzeczowy i konkretny. Kierunek na wydziale bodajże WNT ( wydział nauk technicznych ) wiec na pewno łatwo nie będzie. A co do życia studenckiego to myślę że kampus chyba jeden z lepszych jeśli nie najlepszy w Polsce.

tay29    43

jezeli planujesz zostac na gospodarstwie to znajdz inny kierunek np. zootechnika. ja tam po 7 semestrach mialem moze 4 przedmioty związane z rolnictwem. reszta to typowo techniczna nauka jak wytrzymalosc, pkm... ale co do olsztyna to jak najbardziej polecam!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Poettinger
      kto z was tu studiuje lub studiował?
    • Przez adams
      Witam.jestem przyszłorocznym maturzystą i chciałbym zasięgnąć informacji na temat tego kierunku na poznańskim UP. Słyszałem różne opinie i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej od studiujących na tym wydziale agrofotowiczów
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w tym roku wybiera się na TRiL do Olsztyna ?
    • Przez tay29
      Witam zastanawiam sie nad tematem pracy na kierunku technika rolnicza i lesna uwm olsztyn macie jakies propozycje?
    • Przez rafal11195
      Cześć koledzy i kolezanki
      Chciałbym sie zapytac czy był ktoś z was na robocie w australii?? ostatnio czytałem że zmieniło sie cos z wizami i jest łatwiej ja dostac , no i poczytałem troche o samej pracy jaki i zarobkach. Praca jako operator ciagnika i kombajnu na 6 miesiecy , na ciagniku zarabki od 20-30 $A/h a na kombajnie około 35$A , Był ktoś kiedyś może cos o tym powiedziec? pomyslalem zeby moze sie wybrac jak skoncze studia , obrobić tam żniwa i wrócic do PL;)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.