Skocz do zawartości
seebbel

massey ferguson MF 520 - Pompka ręczna-zasilająca paliwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
seebbel    0

Witam potrzebuje kupić oryginalną pompkę paliwa do kombajnu massey ferguson 520 6cyl.
Mam dwa zamienniki i u każdej jest jeden i ten sam problem, pompka nie jest w stanie zaciągnąć paliwa z baku. Sprawdzałem je ręcznie, na przeźroczystym wężyku paliwo z butelki i wygląda na to że to co zaciągnie cofa się z powrotem i wracam do martwego punktu. Tak raczej nie powinno być, bak jest sporo oddalony, według mnie taka pompka powinna mieć spore ssanie i nie wiem, jakieś zaworek aby paliwo które zaciągnęła za pierwszym ruchem nie wróciło z powrotem? Zanim ruszę ręczną dźwignią drugi raz.
Orientuje się ktoś czy zdobycie takiej pompki oryginalnej jest możliwe? Ewentualnie gdzie jej szukać.

peny259    11

skoro puszcza z powrotem to zaworek ma niesprawny. Na szybko można na wężyk założyć jakiś zaworek zwrotny. Ostatnio w grene widziałem duży wybór pompek a i w okolicy w sklepach z częściami sprowadzają pompki tylko oryginał trzeba mieć ... Może po numerze/modelu silnika by ci gdzieś znaleźli jaka być powinna.

seebbel    0

Udało się ożywić jedną pompkę, wyczyściłem ją sprayem do gaźników, ciągnie bardzo dobrze na 4m wężyka wystarczy kilka kiwnięć i paliwo jest na wyjściu.
Założę ten zaworek zwrotny przy baku i filtr przepływowy przy pompce i będę próbował.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??
    • Przez happygreenpl
      Witam, chciałem sie zapytać czy według was warto kupić teraz kombajn Massey Ferguson 487 z sieczkarnią za 12000 zł. Prosił bym o przedstawienie opinii przez ludzi którzy posiadają lub posiadali ten model kombajnu. Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwage podczas kupowania.
    • Przez cygi
      Witajcie, interesuje mnie opinia na temat mf-a activa s 7347
      Jeśli posiadasz lub widziałeś w akcji tą maszynę bądź uczestniczyłeś w akcji żniwnej z udziałem Activy wypowiedz się !
      jakie straty, jakie zużycie ON, jakie przestoje jaka wydajność jak z serwisem oraz opinie operatorów
      zapraszam do wypowiedzi
    • Przez domi113
      Witam
      Mam zamiar kupić nowe opony berkley do MF 5460 o rozmiarze 540/65 r28 650/65/ r38 obecnie mam 440/65 28 i540/65 r38. Co możecie powiedzieć o tej marce czy warta uwagi jeśli nie to dlaczego i proszę o inne propozycje. Obecne to Trelleborg przód ok 4mm a tył około 35mm po 5 latach użytkowania. Dodam że przednia pekła dwa lata temu i teraz jest używana michelin-ka
    • Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc