Rolnictwo-Malopolska

Pokazy polowe w małopolsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pokazy
Napisano (edytowany)

Witajcie,

zakładam temat bo nie znalazłem podobnego , chcę abyście tutaj umieszczali informacje o pokazach polowych na terenie małopolski i okolicy , ja dodaję dwie informacje o których wiem:

29 maja ul.Topolowa 4  Miechów 13.00 URSUS DEMO TOUR 

5 czerwiec Moczydło 1 Książ Wielki  10.00 pokazy polowe maszyn zielonkowych CLAAS Trojan Tech Agro

Edytowano przez Rolnictwo-Malopolska

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez lukeboss
      Witam, posiadam działkę 30 arów. Z czego 5 arów to działka budowlana na której stoi dom, pozostałe 25 arów to działka rolna zgodnie z tabela :

Na te 25 arów płace do KRUS ubezpieczenie dobrowolne.
      Planuje oddać córce jako darowizna około 10. z tych 25. arów tej działki rolnej, zrobić podział działki, później ją odrolnić, zrobić warunki zabudowy, żeby mogła się na niej wybudować.

Czy jest jakaś minimalna powierzchnia działki rolnej dla ubezpieczenia dobrowolnego KRUS? Czy jak zostanie mi te 15 arów działki rolnej dalej będę mógł się ubezpieczać w KRUS?
      Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez Magda_86
      Witam.

Ostatnio mi ktoś powiedział, że oprócz książki oprysków kazdy rolnik musi prowadzić plan nawozowy. Czy to prawda? 

Chciałam dodać ze nie mam zwierząt i mam trochę mniej niż 15 ha - głównie produkcja zbóż. W 2014 otrzymałam MR
    • Przez poosa21
      Witam.
      Ostatnio do kolegi wydzwania jakaś pani i mówi że teraz są jakieś przepisy obowiązkowe że każdy rolnik musi mieć przeszkolenia z ppoż i jeżeli teraz zapłaci 300zł to mu przyślą papier że ma te szkolenia a jak nie to będzie musiał jechać to miasta stołecznego i zapłaci 1000. Czy u was też są tacy naciagacze.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.