gregoire9595

Ciągnik do oprysków na 50 ha

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, jaki ciągnik polecacie do opryskiwacza 2500 litrów  + rozsiewacz 1200kg.
Ciągnik w przedziale mocy od 70 - 85 km
4x4

cena do 60 tysięcy
chodzi też o jakikolwiek komfort pracy
Interesujące są masseye fergusony serii 3000 lub młodsze 6000. czekam na opinie i propozycje.
pozdrawiam

Edytowano przez gregoire9595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Spokojnie mogę polecić 6130   będzie sobie dawał radę bez najmniejszysz problemów przy czym są bardzo oszczędne stosunkowo do innch ciągników,a  z serii 3000 odrazu odradzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

dlaczego odradzasz serię 3000?

 

Taki trochę nie wypał częste awarje co do paliwa też oszczędny, ale może akurat kupi taki model z serii 3000 który mu pochodzi ale ja osobiście polecam te z serii 6000. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikl95    36

słyszałem ze w serii 3000 są awaryjne skrzynie ale podobno te szybsze skrzynie się psują a zresztą zależy pewnie na jaki traktor się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

jako uzytkownik 3060 sie wypowiem. 12000mth na turze w ciagu 10 lat awarie -wymieniona pompa wody,uszczelka pod głowicą, akumulator. Maszyna rocznie przeklada okolo +- 1000t obornika i podłoza popieczarkowego i ogarnia lekkie roboty rozsiewacz itd. mam do zrobienia 4 bieg bo wyskakuje.Wiec teoria o tym ze seria 30xx to niewypal... żal komentowac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pewnie było by trafić na MF'a 30xx żeby było wszystko na swoim miejscu gdyż te ciągniki są już nie pierwszej młodości, handlarz kupi za granica za 25 tysięcy zł. pomaluje wyplakuje i sprzedaje za 45 tys mówiąc że igła. opony łyse jak kolano a on upiera się że ma 3 tys mth od nowości :D te 60xx są w porządku lecz cenowo też są dość drogie jak na swoje roczniki. Ciekawi mnie bardzo ten ciągniczek, jedyny ból jego że ma 3 cyl http://olx.pl/oferta/ciagnik-massey-ferguson-3635-3645-3625-prawie-nowy-okazja-2010-rok-CID757-IDemJ0t.html#5431396321
ma ktoś jakieś opinie na temat tego ciągnika?? bo wole dołożyć 15 tysiecy i zamiast kupić 60xx z lat 90 albo delikatnie poczatek 2000 roku a tutaj mam 2010 to dość młody ciągnik, tylko zastanawia mnie cena że taki nie drogi :P
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Cena to na pewno netto albo kolejny do wpłaty zaliczki. Cena raczej niemożliwa za ten rocznik ale przedzwoń i zapytaj jak Cię interesuje. Coś musi być nie tak bo w sumie sam sobie odpowiedziałeś że seria 6xxx z lat 90 czy rocznika 2000 kosztowałby niewiele mniej niż kilkuletni, świeży ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Jeśli chodzi o ten ciągnik z ogłoszenia ciekawe czemu ma nowe opony na przodzie przy tak małym przebiegu. Najlepiej jest pojeździć po składach i pooglądać różne ciągniki bo nie wszystkie mają w ogłoszeniach może właśnie będzie coś ładnego innej marki. A za takie pieniądze jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj