Skocz do zawartości
diwi255

A4.236 do C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
lukbold    411

hyhy na słówku "idealny" skończyłem czytać Twego posta bo mnie śmiech ogarnął... jest na forum gościu z C360-4P w wersji 80KM tylko coś słuch po nim zaginął.... albo zbiera wciąż części z pola albo zrezygnował z pisania bo większość truła mu d*pę tak jak Ty swoim słowotokiem

Pozdrawiam ;)

Edytowano przez lukbold

jonek98    883

Ta c-360 to idealny ciągnik dla masachistow ktorzy chcą ogluchnac i mieć zrypane kręgosłupy

izydor6280    483

ten ciągnik był "idealny" 30 lat temu, gdy nie było dostępu do zachodnich a i nikt na 10-20ha nie myślał nad czymś większym bo po co

Wiadomość z agroFakt.pl

może i badziew ale zawsze można wymienić na zetora albo części na zetorowskie

skrzynia 360 to syf powiedzmy pierw wymien silnik za kilka lat remont skrzyni dyfer zwolnice czy caly zestaw zetor ale gdzie tu zostanie stara 360 sasiad od lat 90 ma silnik zetora 72XX 3 razy robil juz skrzynie mechanizm roznicowy jedynie co zostało org to obudowa skrzyni jak liczylismy to taniej bylo kupic zetora z przednim napedem albo cos z seri ciezkiej

jarecek92    2

Znajomek z 4p miał rozwalony mechanizm, a dokladnie satelity, to raczej spowodowane brakiem wyobraźni, bo jak kręci się jedno koło to zamiast włączyć blokadę to piłuje dalej...

krzycho2626    0

Ja czekam na odp ludzi którzy posiadają taką c-360 po swapie????

Jak jest różnica między zwolnicą od c 360 a zetor7211?

Ja jest różnica między skrzynią biegów ursus c 360 a zetor 7211- nie chodzi o synchronizatory 4i 5 biegu???

O ile grubszy jest wałek sprzęgłowy 1 i 2 stopnia miedzy ursus c 360 a zetor 7211 lub 7711???

cyprian1219    364

Zetor ma inne przełożenia w skrzyni.
Tak samo ze zwolnicami. Dokładnych danych nie mam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez AgroKarwowo
      Mam pytanie czy ktoś kiedyś widział słyszał o przednim womie do 3p w jaki sposób wyprowadzić wałek z przodu?
    • Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez Ursusc360polska
      Witam ! Od pewnego czasu zastanawiam się nad założeniem wspomaganie do 3p, ma to być wspomaganie z siłownikiem przy silniku. Czy promień skrętu się zmniejszy a jeśli tak to o ile ? Dodam że wspomaganie będzie brane z strony sklep dla rolnika Agricola,
    • Przez ursus-moc
      witam czy przez taka kacwke będzie ciszej w kabinie?