diwi255

A4.236 do C-360

Polecane posty

lukbold    1054

hyhy na słówku "idealny" skończyłem czytać Twego posta bo mnie śmiech ogarnął... jest na forum gościu z C360-4P w wersji 80KM tylko coś słuch po nim zaginął.... albo zbiera wciąż części z pola albo zrezygnował z pisania bo większość truła mu d*pę tak jak Ty swoim słowotokiem

Pozdrawiam ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ta c-360 to idealny ciągnik dla masachistow ktorzy chcą ogluchnac i mieć zrypane kręgosłupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ten ciągnik był "idealny" 30 lat temu, gdy nie było dostępu do zachodnich a i nikt na 10-20ha nie myślał nad czymś większym bo po co


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i badziew ale zawsze można wymienić na zetora albo części na zetorowskie

 

skrzynia 360 to syf powiedzmy pierw wymien silnik za kilka lat remont skrzyni dyfer zwolnice czy caly zestaw zetor ale gdzie tu zostanie stara 360 sasiad od lat 90 ma silnik zetora 72XX 3 razy robil juz skrzynie mechanizm roznicowy jedynie co zostało org to obudowa skrzyni jak liczylismy to taniej bylo kupic zetora z przednim napedem albo cos z seri ciezkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecek92    3

Znajomek z 4p miał rozwalony mechanizm, a dokladnie satelity, to raczej spowodowane brakiem wyobraźni, bo jak kręci się jedno koło to zamiast włączyć blokadę to piłuje dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho2626    1

Ja czekam na odp ludzi którzy posiadają taką c-360 po swapie????

 

Jak jest różnica między zwolnicą od c 360 a zetor7211?

 

Ja jest różnica między skrzynią biegów ursus c 360 a zetor 7211- nie chodzi o synchronizatory 4i 5 biegu???

 

O ile grubszy jest wałek sprzęgłowy 1 i 2 stopnia miedzy ursus c 360 a zetor 7211 lub 7711???

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj