Skocz do zawartości

Polecane posty

gerard22a    0
Napisano (edytowany)

Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali :) 
z góry dziękuje  
5ded8b9bf7c9126a.jpg

Edytowano przez gerard22a

grybek3    1

3 licznik bel

4 ustawiasz chyba glosnosc i program na ktorym ma pracowac prasa,  czyli jedna bela z nozami a druga bez nozy.

7 wlaczanie siatki recznie

8 podnoszenie nozy lub opuszczanie i tak samo podbierak

11 ilosc owiniwc sznurka prawdopodobnie

12 tryb recznego owijania siatka lub sznurkiem albo automatyczny. czyli sam musisz naciskac przycisk po nepelnieniu beli albo automatycznie zacznie owijac.

13 reset.

dalej nie wiem. bo u mnie jest troche inny sterownik

Wiadomość z agroFakt.pl

gerard22a    0
Napisano (edytowany)

Pierwszym  sposobem na zdobycie przekładni moze byc udanie sie do handlarzy sprzetem rolniczym, co sporowadzaja maszyny z zagranicy i zapytanie się czy oni by nie sprowadzili tego(bo niekiedy na części rozprzedają prasy), a drugim to może szukanie polskich zamienników 

Edytowano przez gerard22a

peewee1984    0

Jeśli jeszcze nie opanowałes tej prasy to podaj maila. Mam taką samą maszyne i mogę Ci podesłac katalog części i szkolenie techniczne z obsługi w języku angielskim...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RafaBorowski
      Witam. Którą prasę polecicie Sipma Z 590/1 czy Metal Fach Z-562? Jak się sprawuje ta Sipma? Posiada ją ktoś?
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich