MarekPiekart

Siatka rolnicza do bel siana słomy 2000m

Polecane posty

wueska    1

witam, przepraszam za odkopanie tematu ale nie mogę znaleźć niczego na temat producenta siatki rolniczej DAKK-NET. może ktoś ma takie informacje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skywalker89
      Witam, zastanawiam się nad sprzedażą ww. opryskiwacza kupiony w 2015r jako nowy, użytkowany przez jednego operatora na 50ha produkcji roślinnej tj. zboża, rzepak, buraki. Zbiornik 2500l (ale wchodzi coś około 2700l), zbiornik na czystą wode 200l, rozwadniacz boczny, pompa 6tlokow włoska, oprzyrządowanie arag, korpusy rozpylaczy 4 sekcyjne, hamulce pneumatyczne, górny sztywny dyszel zaczepowy, hydrauliczne składany każdy bok osobno, komputer unia, szerokość 21m, koła pełna felga 13,6 r42? (Wysokie, musiałbym sprawdzić bo nie pamietam)
      Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu, nigdy mnie nie zawiódł, tani w eksploatacji, wysoki prześwit. Myślę o sprzedaży bo być może odejdzie mi sporo pola i nie będę potrzebował takiej dużej maszyny. Jeśli ktoś byłby zainteresowany w najbliższych miesiącach proszę o ofertę w  wiadomości prywatnej.
    • Przez GABBER85
      KUPIĘ łyżke do koparki Białoruś, JumZ, MTZ , łyżkę rolnicza albo widły , nie chodzi o łyżke budowlaną tylko rolnicza do materiałów sypkich itp
    • Przez daro189
      Sprzedam działkę rolna o powierzchni 3.45 ha, więcej informacji w ogłoszeniu 

https://m.olx.pl/d/oferta/dzialka-rolna-3-45ha-w-sahryniu-kolonii-CID3-IDOi4Eh.html
    • Przez malaczarna
      Kupię śrutownik lubelskie jak najszybciej
    • Przez tomaszgom
      Kupię URSUS 4514. Mile widziane z turem. Rolnik (nie handlarz). Płatność gotówką lub przelewem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj