News
MarekPiekart

Siatka rolnicza do bel siana słomy 2000m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wueska    1

witam, przepraszam za odkopanie tematu ale nie mogę znaleźć niczego na temat producenta siatki rolniczej DAKK-NET. może ktoś ma takie informacje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 10ha. Cena 1tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez pudło
      Sprzedam uszkodzoną prasę 

• Przez damiandg
      Witam może ktoś ma do sprzedania rozsiewacz nawozu używany w dobrym stanie (bez dziur) zachodni do 3000-3500zł. Przydało by się żeby miał zamykanie hydrauliczne. Interesuje mnie najbardziej Amazone lub Rauh. Jestem ze środka górnego Śląska więc do 150km mogę bez problemu dojechać.
    • Przez Renowka2002
      Czesc. Jest ktos moze zakupem cielat z wojewodztwa podlaskiego? Jestem w stanie zalatwic 10-15 sztuk. Cieleta sa od 2tygodni wzwyz waga od 40kg do ponad 200kg. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
    • Przez Mariuszpeja
      Posiadam nowe i uzywane czesci do kosiarki listwowej pronar
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.