robert1100

JD 6200 nie pali na rozgrzanym silniku

Polecane posty

KRISS75    40

Znajomy miał taki przypadek i to była wina rozrusznika(może to dziwne ale tak było)Po prostu rozrusznik puchł i nie kręcił,jak ostygł(był zimny)odpalał bez problemu.Warto sprawdzić może u Ciebie jest to samo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Stonek    1
Napisano (edytowany)

Też stawiam na pompę jeśli kręci i nie odpala, znajomy miał podobny przypadek, polej pompę wodą . 

Edytowano przez Stonek

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez vegeta23
      Witam.
      Dzisiaj na sam koniec pracy wjeżdżając do garażu tak jak by rozłączyło mi rewers i ciągnik się zatrzymał. Na monitorze wyskoczył komunikat z żółta kontrolką na jakaś sekundę że nawet nie zdarzyłem przeczytać co to było. Dałem rewers na neutral później znów do tylu i ciągnik ruszył.
      Później w CommandCenter sprawdziłem jaki to był błąd i był to
      EPC 523677.02

Czy mógłby ktoś pomóc w objaśnieniu tego kodu.
      Z góry dzięki i pozdrawiam.

• Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez AchimR
      Macie problemy z brakiem mocy? Trybem awaryjnym? Błędami turbo?
      Oto rozwiązanie DOŻYWOTNIE:
      Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 923 349
      DOŻYWOTNIA GWARANCJA!!!
      Nie wgrywamy gotowców jak konkurencja!!!
    • Przez AchimR
      Autorski zestaw do całkowitego usunięcia chłodnicy EGR.
      Oczywiście wymagana jest modyfikacja map sterownika silnika.
      Całość z nierdzewki. Elementy cięte laserem i obrabiane na tokarce.
      Zestaw pasuje do serii XX30, ale zrobimy do każdej maszyny. Bo jak robić to od A do Z.

• Przez czaku
      witam
      w 2012 r kupiłem jd 6630 przed zniwami tego samego roku dodanie mocy z 119 na 150 km przez 44 tuning z pod opola wszystko pieknie i kolorowo aż do tego roku kiedy to zaczęła się podnosić temp płynu chłodzącego o ile to nie wiem ale użytkownicy tych ciągników będą wiedziec o czym teraz napiszę znaczy tak od nowośći temperatura oscylowała na 5 kresce w tym roku wiosną w uprawce wskaznik wskoczył na 6 i 7 kreche (oczywisćie tylko w cięzkiej robocie )znaczy się bardziej się nagrzewa ,nie będę pisać  że filtry i płyny wymieniane regularnie chłodnice też błysk .jak się zachowują wasze jd te z z chipem podzielcie się opiniami może jakieś rady ?????
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.