Gość

nożyki do kosiarki 1.65

Polecane posty

Gość   
Gość

witam, chciałbym się dowiedzieć czy do zwykłej kosiarki rotacyjnej można założyć trochę dłuższe nożyki, zamiast 94 mm 98 mm? próbował ktoś czegoś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tego chcę się właśnie dowiedzieć czy ktoś już to przetestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12164

można dłuższe i szersze od jakiejś dyskówki kiedyś używałem w kosiarce samaszu lepiej docinały suchszą trawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezar    0

ja założyłem ostatnio 102x3 od kosiarki Samasz 2.10m, bardzo ładnie docinają i nic o nic nie ociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Jeżeli chce Pan założyć dłuższy nożyk to proponujemy wymiary 96x40x4. Z relacji naszych klientów wiemy że jest to optymalny rozmiar. Dodatkowo 4 mm grubości przedłuży czas eksploatacji.

 

http://www.farmexpert.pl/noz_nozyk_kosiarka_rotacyjna__produkt14008.aspx


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dzięki za opinię, zamówiłem wyżej wymienione nożyki ponieważ przypomniało mi się że w tamtym roku na wystawie handlowiec bardzo je polecał więc wziąłem na próbę, dam znać jak się spisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj