News
andry888

Ankieta do pracy magisterskiej - potrzebna pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andry888    0
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich,

jestem studentem logistyki na Politechnice Białostockiej,

bardzo dziękuje wszystkim, którzy wypełnili moją ankietę z województwa podlaskiego. I mam prośbę do pozostałych mieszkańców Polski, którzy zajmują się rolnictwem o wypełnienia podobnej ankiety, w celu porównania sytuacji w województwie podlaskim w stosunku do innych województw.

link do ankiety:https://docs.google.com/forms/d/1C-PfG1eEOoRHUbEAOxYrU_K3CtnSaANVbsM-KqDXFIo/viewform?c=0&w=1

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Gliwa

Edytowano przez andry888

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ceres96
      Witam, czy pisał ktoś skrócony biznesplan hodowli 10 koni? Zlecono to mi na studiach, i nie wiem jak się za to zabrać
    • Przez BrodackiMicha
      Jestem absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa, chciałbym pójść na studia rolnicze lecz nie wiem jaki kierunek wybrać, chcę pójść na studia stacjonarne a miasta które mnie interesują to Białystok, Siedlce, Lublin. Na maturze zawałem polski, angielski, geografię i matematykę. Rolnictwo nie jest mi obce ponieważ rodzice posiadają gospodarstwo. 

- jakie są wymagania na poszczególne kierunki ?
      Proszę o opinie tych którzy studiowali rolnicze kierunki.
    • Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez Krzysztof96
      Witam!
      Jestem uczniem LO na kierunku mat-fiz, który powoli zaczyna zastanawiać się, gdzie tu by wybrać się dalej...
      Matematyka to moja mocna strona, fizyka nie wiem... po prostu mój nauczyciel niczego nie uczy, więc nic ze szkoły średniej nie wyniosę. Biologia i chemia to moja trochę słabsza strona.
      Dlatego szukam dla siebie odpowiedniego kierunku, co proponujecie?
      Zachęcają mnie niektórzy bym poszedł do Olsztyna, jednak na prawie wszystkie kierunky trzeba mieć na maturze biologie lub chemie...
      Ja będę miał matematykę i może, nie wiem czy dam radę, geografię.
      Liczę, że pomożecie. Jakie proponujecie uczelnie i jakie kierunki?

Pozdrawiam!
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję

https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.