News
Junior01

Chwytak rozwijacz do bel - siłownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Junior01    0

Dobry wieczór wszystkim !

Ma ktoś może instrukcję do chwytaka rozwijacz simpy ? Instrukcja albo pomoc w problemem - popsuł się siłownik, trzeba wymienić, potrzebuje symbol, oznaczenie numerację,

Pomoże ktos ? 

mariusz27    4

ja mam rozwijacz co prawda nie wiem czy taki o jakim piszesz ale silownik jest tam identyczny jak ten w bizonie do wysuwania motowidel wiem bo zakladalem kiedyc jaki uszcelniacze w bizonoski polecialy

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrowieBieszczady
      Siemanko 
      Czy ktoś z was używa może tego typu osprzętu jak na załączonym filmiku i mógłby napisać jak się to sprawuje? Dodam, że bardziej mi chodzi o wożenie siana, a kicha to sporadycznie ze względu na mniejsza powierzchnie styku niż w tradycyjnym chwytaku  

• Przez AgroKolo
      Witam. Ostatnio mam problem z prasa kostkujaca sipma, mianowicie tworzy jedną wilelką bele... tak jakby jej nie zakańczała i nie tworzy nowej.. proszę o szybką poradę. Dziekuję.
    • Przez norbert098
      witam mam problem z prasa sipma faster po włączeniu sterownika powinien włączyć się nóż odcinajacy siatkę ale tak nie jest i wyskakuje błąd. ktoś miał taki problem?
    • Przez cash8791
      Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli temat się powtarza ale nie mogłem znaleźć informacji na temat mojego problemu otóż mój problem polega na tym iż kostki wychodzące z prasy są w kształcie mniej więcej trapezu z tym szczegółem ze zawsze jedna strona jest krótsza a druga dłuższa , nadmienię iż wszystkie kostki są związane oraz to ze przeprowadziłem remont całego młota wraz z listwami prowadzącymi jak i wymieniłem dźwignie tnące i palce na aparatach i nic to nie dało (myśląc iż wina leży po stronie młota), nagarniacz również był wyregulowany i zamocowany nowy naciąg sznurka wraz z porcelanowymi tulejami kostki są zawsze związane ale krzywe jeśli ktoś ma wiedze na ten temat to mam nadzieje ze podzieli się informacja co jest przyczyną takich kostek.
      PS. Sznurek jaki używam to Jubilat 2500
      Pozdrawiam
    • Przez Bolo77
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma farma 2 ale zauważyłem że po podniesienu klapy komory ona sama mi opada. Musze ja blokowac na rozdzielaczu inaczej opadnie.  Czy to jest normalne ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.