Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Shogun
      Znajomy prosił mnie żebym mu doradził w zakupie prasy zwijającej. Ma do wydania max. 20 tys. ja poleciłem mu JD550 bo taką mam i jestem zadowolony ale on mówi że wolał by jakąś mniejszą a właściwie niższą. Wszystkie pasówki są dość wysokie więc myslę że najlepsza była by dla niego łańcuchowa.
      Prasował będzie sianokiszonkę (myślę że 200-300 bali) trochę siana i słomę. Ciągnik jakiś Farmtrac zdaje się 70KM (nie wiem dokładnie bo kupił niedawno i wyjechał do Niemcowni i tyle mieliśmy okazje pogadać że powiedział: "kupiłem Farmtraca i szukam prasy, popatrz za jakąś." W niedziele będzie dostępny to dopytam dokładnie o model.
      On w prasach jest zielony, i sam nawet nie wie czy mu siatka potrzebna.
      Ja bym obstawiał jakąś łańcuchowa z siatką. Tylko jaką, w tych pieniądzach to głównie polskie prasy są a ja nie mam do nich przekonania. Co byście polecili, jakie macie opinie o polskich prasach?
    • Przez wiecho
      Witam, mam pytanie w sprawie prasy rolującej pasowej , czy chcąc rolować trawę na sianokiszonkę taką prasą niezbędny jest wałek czyszczący , czy prasą bez wałka da się ? Dzięki za podpowiedzi.
    • Przez marekg5
      Witam. Planuje własnie sobie kupic prase belujaco ale nie wiem jeszcze jako? Mam pytanie jak sie beluje praso o wąskim podbieraku? Czy nie omyla i czy warto jo kupic?
    • Przez Adamqq3
      Witam !
      Chciał bym sie dowiedzieć coś więcej o prasie WOLAGI VEGA 170 HD CUT SYSTEM. Czy ktoś ja użytkuje ?? jakie najczęstsze są awarie ? Co z dostepnoscia do czesci ?? Prosze pomóżcie 
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Nie wiem która prasę wybrać Unię czy Krone, znalazłem Unie 2012 rok  za 42000zł, a Krone z 2005roku w podobnych pieniądzach.
      Prasa by była używana do siana, sianokiszonki i do słomy. Rocznie robiła by około 500 bel.
      Która waszym zdaniem sprawdziła by się lepiej?
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
      Pozdrawiam.