News
Janek1801

Pilnie potrzebny serwisant pras

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janek1801    9

Witam. Posiadam prasę pasową Massey 166v. Mam kilka problemów z nią, z którymi sobie nie mogę poradzić.
Głównie chodzi o:
- Sterownik, pojawia się na wyświetlaczy błąd XXXXXX - Lv08 Unknown config. nic nie można włączyć a tym bardziej prasować.
- Ciężkie podawanie siatki albo w ogóle jej nie podaje. Silnik nie może ukręcić taśmy, coś jest zatarte albo silnik słaby. Wymieniłem w tej taśmie łożyska i nic nie pomogło.
Głównie to, chociaż coś by się jeszcze znalazło.
Jestem z powiatu sieradzkiego woj. łódzkie. Telefon kontaktowy: 723929462, gdyby ktoś chciał się podjąć naprawy.

rudinho11    161

podjedz do wroblewa do serwisu mf do wyrebskiego tam chlopaki powinni ci pomoc.

dawid464    21

mam tez taką prase  tez maiałem problem z tą taśmą od siatki ale rozebrałem  wszystko i przesmarowałem i  teraz  chodzi ok problem tkwi w ej taśmie od starości zesztywniała a moja nie była używana napewno jeden sezon gdyz kupiłem ją po zniwach a juz wcześniej była w komisie w de a później w pl. co do sterwnika to sprawdz klucz elektroniczny taki jakby bezpiecznik który jest obok głównego komputera 

Wiadomość z agroFakt.pl

kozmo5    0

Witam

XXXXXX - Lv08 Unknown taki błąd mi wyskakuje na sterowniku nic nie da się zrobić 

prasa Massey Ferguson 166v

mial ktoś podobny przypadek ?

pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymczak
      Witam. Czytałem na tym forum już kilka tematów w tym zakresie i nie mam pojęcia na co się zdecydować. Ogólnie potrzebuję nowej stałokomorowej prasy walcowo- łańcuchowej z rotorem. Ciągnął ją będzie ciągnik 110KM. 70-80% zrobionych kulek to będzie słoma, reszta sianokiszonka. Zależy mi na tym, żeby prasa dawała sobie radę nawet w bardzo kruchej słomie i miała w miarę przyzwoitą wydajność. Zastanawiam się pomiędzy dwoma opcjami. Opcja na którą na razie patrzę przychylniejszym okiem to new holland br 6090 (lub coś z tej pułki). Maszyna ta jest z mojego wstępnego rozeznania jakieś 15-20 tys. netto tańsza (jeśli się mylę to proszę o poprawienie) niż Krone fortima f1250 mc. Gdzie tylko czytam wszędzie jest napisane: Krone to zupełnie inna liga, wyższa półka, klasa premium itp itd... No więc pytanie na czym polega ta wyższość Krone nad np. nh? Mniejsza awaryjnosc? Większa wydajność? Lepsze zbicie prasowanego materiału? Różnica w cenie spora dlatego czekam na Wasze sugestie i podpowiedzi 😉
    • Przez mati555
      Witam chcę kupić prasę faraboli entry 120 i chciałbym się zapytać jak jest z częściami do tej prasy i czy w ogóle ktoś w województwie lubelskim naprawia takie prasy
    • Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez ursusek1614
      Witam zna ktos moze kod pin zeby wejsc w terminalu  w ustawienia fabryczne prasy?
    • Przez lukasz3
      Witam chciałbym poznać opinie użytkowników pras Fendt 4160.Stoję przed decyzją zakupu takiej własnie prasy i chcę poznać opinie użytkowników takich pras. Chodzi mi o to czy prasa posiada jakieś większe wady i czy jakość części jest taka jaka sama jak w prasach z malowaniem Lely.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj