News
matmixmix

john deere 1170 czujnik zapelnienia zbiornika ziarnem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
matmixmix    0

Witam. orietuje sie ktos na jakiej zasadzie dziala czujnik napelnienia zbiornika ziarnem? czujnik to dwie blachy oddzielone szczelina. jak to dziala? powinien wlaczyc brzeczek i koguty a nie wlacza. nasypalem pszenicy do wiaderka i zanurzylem czujnik, nie dziala. probowalem poruszac reka miedzy tymi blachami tez nic nie reaguje. do czujnika ida 4 kable. po co az? czy powinno byc do niego doprowadzone zasilenie? czy osobno daje sygnal do kogutow i brzeczka? prosze o pomoc.

lukjohn97    8

ta blacha nie musi czasem dotknąć tej drugiej blachy? zboże popycha blachę łączą się i załącza się sygnał. może to tak działa?

matmixmix    0

nie ma takiej opcji. te blachy sa sztywno i nie ma szans zeby zblizyly sie do siebie. nawet sciskajac je reka ani drgna. predzej by sie cos ulamalo. jest to jakis czujnik pojemnosciowy. kiedy zboze wejdzie miedzy te blachy powinien dzialac. ale nie dziala. nie wiem jak to dziala. czy tam powinien prad byc caly czas , jak to pomierzyc. ida do niego cztery przewody i nie wiem co do czego. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Kowal148    1

u mnie w 1174 te blaszki się ruszają luźno i zboże dopycha jedną blaszkę do drugiej. 2 pierwsze czujniki zapalają zielone lampki na słupku a trzeci najwyższy włącza czerwone lampki i brzęczyk.

matmixmix    0

nic sie tam nie rusza. to jest czujnik pojemnosciowy. sa dwie blachy obok siebie (elektrody) oddzielone szczelina powietrzna wystarczy dotknac dlonia i powinien dzialac. ale nie dziala. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Johny1640
      witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika john deere 1640. Podczas prac polowych zauważyłem że napęd  nie zgrywa się z tyłem. I tu moje pytanie do posiadaczy tego modelu jakie opony muszę założyć z przodu? z tyłu mam 16.9xR38 a z przodu 12.4xR24.
    • Przez jonek93
      Szukam opinii na temat kombajnów JD seria 96.. i 97.. . Kombajn ma pracować na 300ha gospodarstwie + wykonać usługi. Niestety narazie będzie to maszyna używana. Tylko który model wybrać??? Głównym parametrem będzie bezawaryjność. Proszę o szczere opinie.
    • Przez piotrb14
      Witam, mam pytanie do Was odnośnie John Deere 1065, co to może być,  gdy wyjęty jest bezpiecznik nr 11 cały czas słychać klakson, po jego włożeniu klakson nie trąbi ale w kabinie mam pisk. Po odpaleniu kontrolki gasną ale dzwięk ten jest cały czas słyszalny. Jakies propozycje co sprawdzić?  

• Przez daniel002d
      Witam. Otóż po zimie chciałem odpalić kombajn i zobaczyc jak chodzi. No niestety kręci kreci i nic. Doładowałem akumulator, zregenrowałem rozrusznik bo myslałem, że może to  wina zapłonu, ale nadal to samo. Teraz chciałbym się zapytać odpowietrzanie układu paliwowego. Odkręciłem pompkę paliwa i działa, w filtrze jest paliwo (filtr wymieniany co prawda 1,5 roku temu, ale wielkich areałów nie mam) chcociaż w odstojniku tak jakby było paliwo na dole i górze. Odkręciłem śrubkę na górze filtra i podczas pchania pompką idzie ładnie przez ten otwór. Dalej nie wiem jak odpowietrzyć na pompie i na wtryskach.  Przy kręceniu idzie biały dymek tak jakby serio paliwo dochodziło.

• Przez zet9540
      Witam . Zastanawiam się na ciągnikiem Claas Arion 410 , proszę o opinie , awarie itp
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.