News
memek26

New Holland TL 90 2002 problem z półbiegem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
memek26    0

Witam zakupiłem tl rok temu chcę go trochę doprowadzić do porządku a ,mianowicie nie działą mi przyspieszacz zmiany biegów myślałem ze jest mi on zbędny ale jednak przy orce mi brakowało tego pół biegu co może być problem w co uderzyć aby to uszykowac ? ;)

woytek    3

Możesz rozwinąć co znaczy nie działa? Kontrolka na desce przeskakuje z żółwia na zająca, przy przełączeniu na dźwigni od biegów?

memek26    0
Napisano (edytowany)

jest tak gdy włącze wsteczny bieg wtedy wyświetla sie zająć .....

Czarna magia klikam na manetce zmiany biegów nic nie reaguje

Edytowano przez memek26

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rsiejka
      Witam. Mam problem z new hollandem t4050f. Wczoraj podczas prac z masztem od wozka na tylnim tuz cos strzelilo gdzies pod kabina. Maszt + towar to bylo pewnie okolo 1000-1200kg, do tej pory ciagnik chodzil tak i nie bylo problemow. Tak jak mowilem podjechalem pod towar pokretlo podnosnik do gory a on poderwal moze z 10 cm nad ziemie i koniec.Podnosnik bez reakcji, wspomaganie nie dziala i nie jedzie. Obstawialem ze moze sprzeglo poszlo albo pompa hydrauliczna. Sam nie wiem. Moze cos o ciagniku. Nh t4050f moc okolo 95km, skrzynia 4 zakresy, 4 biegi + polowka do gory, pelzaki. Rewers elektrohydrauliczny. Podnosnik tyl nie znam udzwigu ale na ehr. Podnoszenie zawsze w takich pracach bylo przez przekrecanie pokretlem gora dol zeby bylo precyzyjnie i bez szarpniec a w pracach polowych przyciskiem. Na wyswietlaczu na raz pokazuje sie ikona kierownicy oraz tak jakby mala zebatka ze strzalkami od srodka na zewnatrz z kropelka oleju. Ktos cos wie co to moglo sie stac? Sprzeglo czy pompa?
    • Przez krzeski
      robil ktos chip tuning w tych modelach? czy jest roznica w mocy na bezstopniowce? i jak ze spalaniem?  ogolem opiszcie swoje wrażenia . 
    • Przez eminem
      Szukam informacji na temat tego ciagnika bo w internecie za duzo o nim nie ma. Czym rożni sie od poprzednika t6.120? Ile taki kosztuje?
    • Przez TomaszKoncewicz
      Witam wczoraj zapalił mi się ten błąd 2265 od comon rail, wiecie co to może być? 
    • Przez Agnieszka20
      Czy ktoś wie gdzie włącza się przednie światła w New Holland T5 ?? (Chodzi mi o te na masce), będę wdzięczna za odpowiedzi;)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.