News
Izabelia

Ankieta na potrzeby pracy licencjackiej o ubezpieczeniach upraw

Polecane posty

Izabelia    0

Drodzy Rolnicy i Rolniczki,

bardzo proszę o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety o ubezpieczeniach rolnych. Pozyskane informacje wykorzystam w mojej pracy licencjackiej na temat ubezpieczeń upraw

Ankietę można wypełnić pod tym adresem: https://goo.gl/CXx3Al

Będę bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas. Pozdrawiam serdecznie! Iza

extrabyk    3980

Kolejna przedstawicielka czy przedstawiciel ubezpieczeniowy zbiera materiały....

Izabelia    0

A tu zaskoczenie, bo jednak studentka. ;) Przedstawicielem ubezpieczeniowym nie zamierzam być, ale kto wie... Pozdrawiam. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SzymonWdoowski
      Cześć wszystkim, tak Jak już wcześniej wspomniałem w tym roku wybieram się na studia i za bardzo nie mogę się zdecydować co wybrać. Ogólnie rzecz biorąc kręci mnie mechanika maszyn czy to rolniczych czy przemysłowych, ale nie jestem pewien czy to powinno starczyć aby studiować inżynieria maszyn rolniczych na UWM. Nigdzie nie mogłem znaleźć żadnych opinii studentów na temat tego kierunku, dlatego tez zdecydowałem się założyć oddzielny post. Chciałbym się dowiedzieć mianowicie jakie są wymagania i czy są spore.
    • Przez rogal478
      Otóż mam takie pytanie jakiś czas temu zdawałem prawo jazdy kat B zapisywałem się na info car i teraz chciałem się zapisać na kat T też na info car i pytanie brzmi czy muszę jeszcze raz zdawać egzamin teoretyczny? pytanie kieruje,ponieważ mam tylko możliwość zapisania się na egzamin praktyczny. Czy miał ktoś podobną sytuacje.
    • Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez Ceres96
      Witam, czy pisał ktoś skrócony biznesplan hodowli 10 koni? Zlecono to mi na studiach, i nie wiem jak się za to zabrać
    • Przez BrodackiMicha
      Jestem absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa, chciałbym pójść na studia rolnicze lecz nie wiem jaki kierunek wybrać, chcę pójść na studia stacjonarne a miasta które mnie interesują to Białystok, Siedlce, Lublin. Na maturze zawałem polski, angielski, geografię i matematykę. Rolnictwo nie jest mi obce ponieważ rodzice posiadają gospodarstwo. 

- jakie są wymagania na poszczególne kierunki ?
      Proszę o opinie tych którzy studiowali rolnicze kierunki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.