blejko2

Ursus 1634

Polecane posty

blejko2    0
Napisano (edytowany)

Witam szukam nowej deski rozdzielczej  Kompletnej.

Proszę o pomoc i Pozdrawiam

 Chodzi mi o tą deskę  

NBERCsb.jpg

Edytowano przez blejko2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blejko2    0
Napisano (edytowany)

Moja jest cała połamana a poza tym zegary nie działają.zdjęcie znalazłem w sieci

Edytowano przez blejko2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Agroplastmet.com.pl oni robili-robią ???  kabiny z uzbrojeniem do dużych Ursusów .

Kiedyś też miałem podobny problem i u nich zamawiałem te plastiki .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blejko2    0
Napisano (edytowany)

Agroplastmet.com.pl deski rozdzielczej nie robił Inni dostawcy Ursusa .A wiesz może gdzie robili dach do Ursusa 1634 w Agroplastmet. Dachu nie robili tylko Ursus brał od innych dostawców chodzi mi o ten dach.były  dwa rodzaje chodzi mi o dach spawany tzn.x1Ts5jE.jpg

Edytowano przez blejko2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Niestety nie wiem nic o dachu .

Zresztą ja to załatwiałem od nich z  20 lat temu .Rozmawiałem z nimi przez telefon a że internety wtedy jeszcze raczkowały wszelkie rysunki i numery katalogowe 

dostałem faksem . Twierdzili że mają formy i wtryskarki i sami z ABS-u te plastiki robią-no chyba że mi ściemniali . 

Zadzwoń i spytaj może jeszcze mają jakieś stare zapasy tych  plastików a może i kompletnych desek rozdzielczych  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blejko2    0

Dziękuje serdecznie za pomoc. Będę dzwonił.A dach muszę dalej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Dachy sprzedaje gościu na olx, sam będę od niego brał.

Plastiki z tego co wiem to automet sanok robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blejko2    0

O Plastiki zadzwonię jutro i napiszę,.

A dachu nie wiem gdzie kupić szukam nadal.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blejko2    0

Dzwoniłem do automet sanok i mi powiedziano że nie produkowali plastików tylko maska. Także szukam dalej 

A Dach tez zamówię

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek9516    0

Witam .pytanie trochę poza tematem . czy w twojej 16 stce biegi wchodzą swobodnie ? czy wajchy latają od przodu do tyłu żeby wskoczył bieg ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Automet sanok robił plastiki i podobno mają jeszcze formy. Jak robiłem remont to na plastikach od spodu były naklejki z nazwą ich firmy.

 

Co do biegów jeśli ciężko wchodzą to oznacza kończące się synchronizatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Ja bym migomatem pospawał sobie z blachy + oklejenie tego tapicerką i będzie lepiej niż w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dir
      witam czy sworzeń zabezpieczający zaczep ma wchodzić do skrzyni biegów?
    • Przez marcin1993
      Witam, mam taki problem w zetorze 12245 zwrotnica podczas skręcania przeskakuje i ma luz że całe kolo się chwieje, koledzy podpowiedzieć co mogło się stać są tam jakiejś tuleje albo łożyska, dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez bravo87
      Witam. nie znalazłem więc piszę. Mam prośbę do posiadaczy ursusów ciężkiej serii z oryginalnym grubym dachem (nie takim jak w zetorze), a mianowicie czy któryś z posiadaczy mógł by mi zwymiarować dach ?? mam możliwość zrobić a chciał bym aby wyglądał jak oryginalny. Nie piszcie że lepiej kupić gotowy bo słano wyglądają a teraz dać 1200 za dach to lekka przesada. 
    • Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj