Skocz do zawartości
TheBociek1996

Ładowacze czołowe Hydramet, seria Xtreme

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze

TheBociek1996    515

Wszelkie opinie o ładowaczach czołowych Hydramet Xtreme i ewentualne porównanie jakość/cena z innymi nowymi ładowaczami.

ja jestem zainteresowany Ładowaczem Xtreme na ciągnik Case IH Maxxum MC nie wiem jeszcze który model 1 lub 2. Jakieś sugestie? ogólnie warto czy lepiej szukać czegoś innego - Ursus, Agromasz, Hydrometal. MX, Stoll czy Quicke nie wchodzą w grę - chodzi o cenę i ilość pracy którą ma wykonywać. Rzemieślnicze typu Wolmet, Moskit czy Metal Technik też odpadają. Może jeszcze być coś z Metal Fachu chociaż nie jestem przekonany do tego producenta i ta waga.

same110    64

Myślę że Hydrometal oferuje rozsądny sprzęt za rozsądne pieniądze

dachu127    78

zainteresuj się jeszcze sonarolem i spaw-metem. hydrameta ale zwykłego ma sąsiad kilka lat I zadowolony jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

tc5070    2

na twoim miejscu wybrał bym metal-fach
sąsiad ma tur z agrimetu A to to samo co hydramet xtreme może i ładnie wygląda ale ma ograniczoną widoczność przy zaczepianiu osprzętu.Ja osobiście mam metal fach przy nh t5 i nie narzekam na niego nic się nie dzieje wykonanie też bardzo dobre.Najlepszy tur to był by quick Ale to już inna bajka

Grabos1981    184

ja mam z metalfachu i żebym miał jak się go pozbyć to już bym go nie miał. jest ciężki co wydawałoby się że jest mocny. ale tak nie jest bo jakimś cudem się skosił. mocowanie sworzni masakra. bardzo mocno się powybijały w otworach w których nie powinny się ruszać. jakość przewodów od hydrauliki woła o pomstę do nieba

AGROferajna    1

Ja bym ci polecił firmę INTER-TECH.

http://intertech-agro.pl/

Maszyny są bardzo wytrzymałe i zrobione są  solidnie i z dobrego materiału.

Szwagier ma  łychę 2m dwa lata i jeszcze jej nie pogiął.

A robi nią dużo dosłownie wszystko co można łychą robić.

Jak sprzeda stary ciągnik z turem i kupi drugi ciągnik to na niego pójdzie ładowacz inter-tech.

Rozważa też kupno agregatu talerzowego właśnie z tej firmy.

Valtra123    32

Ja polecam tobie Metal Fach T-229/1 oraz Inter-Tech IT-1600. To są bardzo dobre maszyny za przyzwoite pieniądze. Mój sąsiad kolega ma Metal Facha zaczepionego do Ursusa 10014H a Inter-Techa do Case Maxxum 5140 i jest bardzo zadowolony. Daje linki do tych turów.
http://otomoto.pl/oferta/ladowacz-czolowy-tur-metal-fach-t-229-1-1300-1600kg-ID6ylA2z.html,
http://otomoto.pl/oferta/ladowacz-czolowy-inter-tech-it-1600-kg-tur-ID6yjlA9.html.

TheBociek1996    515

Metal Fach odpada. Za dużo się o nich naczytałem. Zresztą nie tylko o ich ładowaczach. Juz prędzej jestem skłonny do zakupu inter techa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić