Skocz do zawartości
qwerty123

C 360 jako sadowniczy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jako
qwerty123    0

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem c 360 i przerobienie go na sadowniczy czyli najzwyczajniej zwężenie go.Problem jedynie taki że nie wiem czy taka 60 nie stanie się jakoś bardzo wywrotna,mam górzysty teren.No i czy taką 60 da radę potem robić inne rzeczy typu siewnik,przetrząsacz?Aha no i napiszę jescze że sadowniczy potzrzebny będzie mi na razie tylko do koszenia kosiarką bijakową firmy rolmex,która waży 550kg,jak myślicie czy ursus spokojnie wystarczy do takiej kosiarki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???
    • Przez Matias123
      Witam,
      Chciałbym zakupić dźwignię hamulca ręcznego do ursusa c4011. Niestety nie znam jej numeru katologowego, który jest potrzebny do zamówienia.
      Jakby posiadacz instrukcji tego ciągnika odszukał i podał ten numer byłbym wdzięczny.
    • Przez jack2006
      Witam , czy mógłby ktoś z forumowiczów wstawić mi zdjęcie w którym miejscu jest nabity numer nadwozia w c360, bo nie moge znaleźć, bede baaardzo wdzieczny.
    • Przez Fredovsky
      Witam. Wie ktoś jaki jest rozmiar śrub do tylnych obciążników lub gdzie można je dostać ?
    • Przez Monot22
      Witam
      Posiadam 15tyś zł i chce kupić Ursusa C-360, tylko nie wiem jakiego. Mam 8 hektarów własnych i kilka dzierżawie .
      C-360 3P jest lepszy czy C-360 ??  ???.
      Proszę was o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.