Skocz do zawartości

Polecane posty

rafi101    0

Witam. Mam problem z tylnym wom w JD2850 ,leci olej .Nie wiem jak się zabrać do wymiany uszczelniacza,może ktoś z was coś takiego wymieniał?

extrabyk    774

Sama wymiana uszczelniacza nie wiele da. Trzeba wymienić też łożyska na wałku bo ciągnik ma swoje lata i na pewno łożyska wyrobione i stąd problem w uszczelniaczem.

rafi101    0

Tylko pytanie jak wymienić .Czy wystarczy z tyłu odkręcić cztery śruby i wyjdzie wszystko ,czy też od środka .?

pozdrowienia

Wiadomość z agroFakt.pl

extrabyk    774

Wszystko wyjdzie tylko musisz spuścić olej albo ustawić ciągnik mocno pochylony do przodu żeby Ci olej nie wyleciał jak wyjmiesz wałek.

rafi101    0

Dzięki za podpowiedź,spróbuje wymontować po sianokosach  i napisze jak mi poszło.

extrabyk    774

Części czyli łożyska i uszczelniacze dostaniesz u dilera John Deera ale będzie drogo więc szukaj w sklepach, które mają w ofercie części z Granitu czyli zamienniki w przyzwoitych cenach. John Deere z tamtych lat mają calowe wymiary i często bardzo nie typowe więc ciężko coś dobrać z masówki.

Znajomemu jak pociekł wałek w nowym John Deere to serwis chyba cztery razy przyjeżdżał z innym uszczelniaczem zanim dobrali odpowiedni.

Powodzenia !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się