Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.

P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez debrzyna
      Przepatrzyłem wszystkie tematy w tym dziale i nie znalazłem nic o tym systemie ,Trzyma ktoś z was bydło w tym systemie i mógłby się podzielić informacjami
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, długo zastanawiałem się nad hodowlą drobiu i jednak zdecydowałem że to nie dla mnie. Zdecydowałem się postawić otwartą oborę na około 40 sztuk bydła mięsnego w 2 lub 3 grupach wiekowych. I teraz nie wiem czy kupić od razu simentale, czy może na start jakąś mniejszą/mniej wymagającą rasę typu angus lub hereford? Za wszystkie wskazówki dziękuję.
    • Przez leniek
      Witam
      Jestem zainteresowany zakupem cieląt. Znalazłem ogłoszenie w internecie o możliwości sprowadzenia cieląt ras mięsnych z Litwy i Łotwy. Czy ktoś z osób na forum może kupował już kiedyś takie cielaczki. Chciałbym wiedzieć czy są one w dobrej kondycji, czy nie chorują bo obawiam się kupować cielaków bez ich oglądania wcześniej. 
    • Przez Piszczu
      Czy są osoby na tym forum którzy chowaja bydło opsowe bez mamek,tylko kupuja cielaki i tylko to jest jedyne źródło utrzymania? Jest cos takiego opłacalne,jeżeli tak to od jakiej skali?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.