Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?
    • Przez Karollorak93
      Witam. Panowie taka nietypowa sytuacja u mnie się dziś wydarzyła, mianowicie byk około 650 kg zeżarł mi worek siatkowy 30kg po marchwi. Odwróciłem się dosłownie na sekundę po czym już wystawał mu z japy tylko kawałeczek i moment go wciągnął. Zanim wskoczyłem i otworzyłem mu mordę już nie było śladu w pysku. I teraz mam dylemat bo nie mam pojecia co z nim dalej będzie. Puki co żre wszystko normalnie, żadnych objawów nie ma. Jak sądzicie, przetrawi i będzie ok czy spodziewać się komplikacji? 
    • Przez Fernando
      Witam chciałbym się zapytać czy może to nieść jakieś konsekwencje mianowicie od kilku dni byki zaczęły kaszleć, wiadomo jest zimno mróz przechodzi przez ściany .. Co robić??
    • Przez romek251090
      witam. mam dylemat, gdyz nigdy tego nie robilem, mam piekne, jak z obrazka 4 szt byki limousine, wage okreslam na okolo 800-850 kg/ szt. strasznie wybite zady, karki, szerokie plecy. handlarz oferuje mi po 8 zl za kg z vat-em , natomiast w skupach na wbc cena ksztaltuje sie ok 13 , 13,50 zl. jak myslicie ktora opcja lepsza? karmione sruta, ziemniakami oraz sianem. wiek ok 2 lat. wygladaja jak te(orientacyjnie chce pokazac ich miesistosc, bo dla niektorych ncb moze byc umiesniony i szeroki ;d) :
      http://www.google.pl...29,r:6,s:0,i:88

czekam na pomoc bo boje sie ryzykowac.
    • Przez wojteczek11
      Mam problem z bykami są bardzo agresywne jak temu zaradzić żeby były spokojniejsze, są wiązane za rogi ponieważ na szyi było jeszcze gorzej. Macie jakieś sposoby na uspokojenie byków?