agrobraw

Agrokid 230 (50 KM) i opryskiwacz wentylatorowy Tifone Testa Barbatelle 400 litrów

Polecane posty

agrobraw    0
Napisano (edytowany)

Witam,

czy orientuje się ktoś, czy odpowiednio dociążony z przodu (oryginalne 160kg) Agrokid 230 (50KM) da radę obsłużyć 400-litrowy podwieszany opryskiwacz szkółkarski wentylatorowy Tifone Bravo Testa Barbatelle? Pusty opryskiwacz waży ok. 270 kg, po zalaniu opryskiem łącznie będzie ok. 670kg. Ze względu na specyfikę uprawy szkółkarskiej (niskie, szerokie i długie tunele do których trzeba wjeżdżać) zależy mi bardzo by to właśnie malutki agrokid współpracował z w/w opryskiwaczem. Odnośnie samego zapotrzebowania na moc to producent opryskiwacza podaje 30-55 KM. Poniżej fotka opryskiwacza. Oczywiście nie oczekuję cudów, chodzi mi tylko by ciągnik przejechał raz na tydzień z opryskiwaczem 300-400 metrów. Da radę Agrokid to obsłużyć?

post-189371-0-36124700-1463398242.jpg

Edytowano przez agrobraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrobraw    0

Nikt nic nie pomoże? Może ktoś podpinał na tył agrokida coś o zbliżonej wadze i potrafi powiedzieć, jak się ciągnik zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

a ile w specyfikacji agrokid podnosi, wydaje mi się że ok 2 ton więcej powinien śmiało dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj