Patryk77

Kupię zaczep transportowy górny Ursus 3512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez crazy29
      w jednej oponie 710/70R38 pękły druty i zchodzi z felgi i nadaje się na smietnik. opony mają 4cm wysoki bierznik, ile może być różnicy +/- w wysokości bierznika między oponami na tylniej osi??? mam oponę tej samej marki i modelu ale jest o 0,5cm wyższy bierznik. zastanawiam się czy można ją założyć czy nie będzie to miało istotnego wpływu na dyferencjał
    • Przez mgmoto
      Witam tak jak w tytule poszukuje katalogu części wraz z cenami do mf 3080 jest mi to potrzebne by ustalić nazwy dokładne części , bo nie jestem w tym za dobry , a mam takiego na części , zamówilem katalog z allegro do mf , ale to kompletna porażka, bo części są podpisane tak ,że nie wiadomo o co chodzi.
      Czy wiecie do jakich jeszcze modeli pasują części od mf 3080? I najlepiej jakiś schemacik skrzyni biegów z dokladnym opisem skrzyni biegow.
      Pozdrawiam Serdecznie i z góry dzięki za pomoc.
    • Przez NewHollandt6070
      Witam poszukuje kogoś kto ma zamontowanie obciążniki do tylnych kołach w new Holland t 6070 albo w seri t6000 mam parę pytań
    • Przez Blusik
      Witam 
      Zakupie tłumik do 1hc192 es 15 jak na zdjęciu 

• Przez dario70
      witam serdecznie.....jakiś czas temu kupiłem ciągnik Massey Ferguson 6180. Muszę nadmienić, że był to okres letni. Gdy przyszły deszcze okazało się,że dach przecieka. Ze względu na dużą ilość prac nie było czasu zajrzeć do niego. Teraz zrobiło się trochę cieplej i trzeba było przejrzeć ten dach. Okazało się, że dach jest w sumie w całości zgnity. Przekonałem się o tym ściągając podsufitówkę i wchodząc na dach. Może ktoś wie czy może trzeba wymienić dach, tzn. tą część gdzie znajdują się włazy albo gdzie można byłoby taki dach kupić za nieduże pieniądze. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie i pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.