News
Zaloguj się, aby obserwować  
Trewq

ZIELONE AGRO SHOW Ułęż, woj. lubelskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
agro

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez magdac
      CTR zmieniły datę i odbędą się w tym samym terminie, co agrodays. Planowałam wybrać się na oba wydarzenia i teraz mam dylemat. Na ctr byłam w zeszłym roku i było ok. Na agro days miałam jechać pierwszy raz. Ktoś się jeszcze wybiera do Warszawy w lutym? Które targi lepsze? A może jednego dnia da się ogarnąć obie imprezy?
    • Przez nowa11
      Posiadam 3ha ziemi rolnej (piękny widok na jezioro) myślę o wynajęciu jej na cele turystyczne.Jak to wygląda od strony prawnej (czy muszę przekształcić , jaka z umową wieloletnią itd.)🤔
    • Przez eryk94
      Cześć wszystkim wybiera się ktoś na MTP w Poznaniu na Narodową Wystawę Rolniczą 30.11-2.12.2018 ?
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat? 

• Przez KamilHoney19
      Witam mam zamiar otworzyć własną firmę.Jest to firma typu ulotki/kurier.Wciąż jest nisza na rynku.Wiem że aby uzyskać dotacje z unii muszę złożyć wniosek.Podobno zajmują się tym specjalne firmy.Takie jak ta http://www.eljottech.pl Co o tym myślicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.