Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomasz_om3
      Witajcie,
      kupiłem prasę ale nie mogę ogarnąć komputera. Szukam w necie instrukcji obsługi ale znajduję tylko foldery  reklamowe a potrzebuję instrukcję. Ma ktoś może w PDFie albo wie czy mogę znaleźć gdzieś?
      Pozdrowienia!
      Tomek
    • Przez backspace
      Witam wszystkich, mam mały problem z prasą NH 648 z 2002 roku.
      Średnica beli na sterowniku była ustawiona na 110 cm, a mimo to wychodziły 120. Nie było to problemem, gdyż akurat taka wielkość mi odpowiadała.
      Problem pojawił się w momencie kiedy chciałem zwiększyć średnicę.
      Na początku ustawiłem 130, lecz zapisana wartość na sterowniku cały czas pokazywała 110. Postanowiłem to sprawdzić i wyjechać w pole. Wyskoczyła mi belka 110 cm.
      Ponownie zmieniłem na 130, lecz i tym razem nie chciało się zapisać. Przejechałem kawałek i następna belka wynosiła już niecały metr.
      Spróbowałem 140 cm, dalej wskazywał 110, lecz teraz belki miały na oko 70-80 cm.

Ktoś wie jaka może być przyczyna takiego zachowania ?
      Z góry dziękuję, pozdrawiam.

• Przez mati_43
      Witam ostatnio kupilem prase New Holand 650 i mam kilka pytan
      Jak mozna poluzowac pasy by je zdjac
      Jak ustawic dobicie beli
      I mam maly problem nie dziala przycisk od zmiany gestosci sznurka co zrobic
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka
    • Przez ejczbio
      Witajciesz Jak w temacie... przy zgniocie na 100% nie trzymają zamki klapy, pod koniec dobijania puszczają, sterownik piszczy i trzeba włączyć manualny tryb owijania siatką. Serwis twierdzi, że ten typ tak ma, ;[ co mnie oczywiście nie satysfakcjonuje. Przerabiał ktoś podobny temat?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.