Przemek1996

Jaki ładowacz

Polecane posty

Przemek1996    0

Witam,mam pytanie jaki ładowacz wybrac na tył ciagnika na tuz,bo ida sainokosy a zacząłem prace a ze snopkami nie che sie bawic i nawt nie mam ochoty.Interesuja mnie dwie maszynki:

1.http://olx.pl/oferta/podnosnik-do-bel-balotow-igla-ladowacz-widly-tur-sloma-chwytak-na-tyl-CID757-IDb3HEw.html#ca074da9f5  Fajna sprawa,raz ze tania i nówka bo nie mam kasy zeby wydawac póki co na tura lub takie cudo http://olx.pl/oferta/podnosnik-3w1-do-bel-balotow-igla-ladowacz-bigbagow-widly-sloma-na-tyl-CID757-ID72kKX.html#ca074da9f5

 2.http://olx.pl/oferta/ladowacz-CID757-IDfhhfj.html  cos takiego nie nowe jest;( ale chociaz bym jescze obornik pokład ze spokojem i w sumie baloty tez podniesie wyzej niz 1 prozpozycja prosze o porady,tylko nie typu dołóż wiecej i kup tura,bo to za rok dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

jak już kombinujesz coś takiego to ładowacz z siłownikiem i wtedy 2 warstwy na przyczepę kładziesz na relaksie. A jeśli z przyczep nie korzystasz to same widły

http://allegro.pl/ladowacz-podnosnik-bel-balotow-slomy-siana-b-mocny-i6175638397.html Ja już się bawie z 5 lat i te 200 bali rocznie se tym przerzuce.

Ten bez siłownika na długim ramieniu.... niby prostszy ale ciekawe czy to wygodne w obsłudze... podnośnik dźwigasz 10cm a ramie leci w góre 20-30cm.. pół biedy jeśli EHR masz bo w przeciwnym razie obsługując to 60tka pewno nerwicy bym dostał

No i zwróć sobie uwage czy dobrze to poziomuje bo czasem widze oferty gdzie ręce opadają... przy złym poziomowaniu z drugiej warstwy przyczepy nic nie ściągniesz

 

Tylko jakim Ty to traktorem chcesz ładować i co? suche siano i słoma może 60tka da rade ale nic poza tym

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1996    0

tak tylko z siłownikiem kosztuje wiecej póki co nie przeznacze takiego hajsu na to byle sie sezon przemeczyc.Ursus 360 bo taczej T-25 moze dygac nim .suche siano i słoma tylko


jak mi sie uda wyrwac okazje to kupie jakies z widłami zebym jak wspominałem gnój kłasc tez ,a ciekawe czy tymi widłąmi od gnoju włozyłbym na rozrzutnik balota?


No mnie póki co ładowacze te z ramieniem(wysiegnikiem) nie interesuja ,te tansze to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Szkoda pieniędzy na te wszystkie wynalazki na tył. Nie chcę być złośliwy ale dołóż i kup se tura min 2 sekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1996    0

wiem ale póki co nie dołoze bo nie mam z czego .pisałem na poczatku tematu ,zeby sie tensezon przemeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ile masz tego obornika?
Zapewne kilka rozrzutnikow 3.5T zapłacisz z 20zł od sztuki i ci ktoś załaduje bez problemu.
A tak wydasz grubszą kasę i kupisz trochę bezużytecznej stali...

Ps tur na ciągniku bez 4x4 to porażka ale lepszy niż to "coś" na tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Witam!
Podpinam się pod temat,choć już stary,ale ciekawią mnie opinie ładowacz na tył,tak jak tutaj kolega wstawił zdjęcie ładowacza z C-330.
Jak to się sprawdza w ładowaniu obornika z pryzmy i ewentualnie łyżką ziemi? Na Olx.pl jest tego sporo samoróbek. Jeśli kupywać to myślę z siłownikiem dwustronnego działania na Wisły/łyżkę.
Ma ktoś z Panów rozeznanie w tym temacie...
Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Masakra i tyle, cały czas musisz patrzeć do tyłu. Dużo lepszym rozwiązaniem jest tur z prawdziwego zdarzenia.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj