News
kris148a

Poszukiwana osoba z prasą John deere z okolic Kalisz, Ostrów, Kępno.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
kris148a    24

Witam, poszukuje osoby z tych okolic która ma prasę John deere 590 lub pokrewna która była by chętna jechać ze mną obejrzeć taką prasę u handlarza. Oczywiście odpłatnie. Mam jedną taką na oku i chcial bym ją obejrzeć.
Prosił bym też kogoś by na e-mail wysłał mi instrukcje obsługi sterownika, Jak sprawdzić ilość bali ustawienia i i takie tam na e-mail drzazgak@buziaczek.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez vi_to
      Witajcie
      Jakiś czas temu zacząłem interesować się modelarstwem i na moim koncie jest już kilka czołgów i samolotów. Znacie może jakiś sklep lub producenta który robi plastikowe modele ciągników i maszyn rolniczych. W modelarskich raczej nie spotykam takich rzeczy. Nie wiem czy przez małe zainteresowanie czy po prostu ze względy na małą ilość takich produktów. Kiedyś w jakimś markecie widziałem tylko jeden jakiś stary ciągniczek ale nie pamietam jaki. Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi 
    • Przez unixkasz
      Sadzarka zaczepiana, 4-rzędowa z formierzem,  która najlepsza: Miedema 42 / Grimme  /  AVR Ceres 450?
      Jakieś doświadczenia / opinie na temat którejkolwiek z wymienionych sadzarek zaczepianych ?

• Przez Tadeusz582
      Chcę się upewnić czy jest to dobrze podpięte ?

• Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
    • Przez Kolek123
      Witam forumowiczów.
      Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
      Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.