Skocz do zawartości
News
Rolnik7343

Wycinak z wyrzutem bocznym jako paszowóz ?

Polecane posty

Rolnik7343    1480

Jak myślicie czy takim wycinakiem można zastąpić paszowóz jeżeli chodzi o wymieszanie pasz ?

Te wycinaki mają wałki do rozdrabniania pasz i ciekawi mnie czy jak by sie wrzuciło pasze warstwami np. kiszonka z kukurydzy, siano, słoma i kiszonka z liści buraczanych czy było by to w miare wymieszane ? Napewno cudów by nie było ale zawsze coś

post-93306-0-76223400-1463087387_thumb.jpg

Roman_h2    57

mogło by czasem byś tak że jedna sztuka dostała by samą słomę a dwie dalej już leciały by same liście musiał byś z każdym komponentem osobno przejechać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik7343    1480

mogło by czasem byś tak że jedna sztuka dostała by samą słomę a dwie dalej już leciały by same liście musiał byś z każdym komponentem osobno przejechać.

Zadawane by było pod wiatę opasom które chodzą luzem więc aż tak wielkiego znaczenia nie ma zeby było równe porcje bo i tak jeden opas drugiem podje ale zawsze by było troche wymieszane jak by przeszło przez ten wałek

@MlecznyNarkotyk

Wycinak był by napełniany do około połowy i myśle ze ten jeden wałek dał by rade troche to przerobić

Może troche kombinuje ... :D Ale pomysł chyba dobry :P

post-93306-0-72598600-1463222019_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez M1999
      Witam
      Mam taki ptoblem, mianowicie chodzi mi o wycinak do kiszonki Straumann Hydrofox FHL 250. Znajduje się w nim nóż pionowy który idzie tyklo do połowy, dalej nie chce i trzeba go cofać. Kiedy go przywieżliśmy nie było zaworu znajdujacego się przy górnej części nad nożem, założyliśmy zawór. Czy to wina zaworu ?
    • Przez marcinexxx
      Witam. Mam problem z wycinakiem Strautmann Hydrofox FHL 250. Jest w nim nóż pionowy, chodzi tylko do połowy dalej nie chce trzeba go cofać. Jak go przywieźliśmy nie było zaworu nad nożem, założyliśmy. Czy to wina zaworu ?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . paszowoz teioliet 12m 2 slimaki . stan paszowozu dobry cena 28 700 . wiecej info priv

• Przez raul4153
      witam co do tematu mam taki problem posiadam bvl 170 na 6 pił i przy wycinani kuku staja piły zwłaszcza te boczne dochodza do połowy wysokosci pryzmy i koniec winda idzie noz nie...na sucho jest ok....w balocie tne tylko tylnim i tez jest super prosze o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.