Rolnik7343

Wycinak z wyrzutem bocznym jako paszowóz ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik7343    5859

Jak myślicie czy takim wycinakiem można zastąpić paszowóz jeżeli chodzi o wymieszanie pasz ?

Te wycinaki mają wałki do rozdrabniania pasz i ciekawi mnie czy jak by sie wrzuciło pasze warstwami np. kiszonka z kukurydzy, siano, słoma i kiszonka z liści buraczanych czy było by to w miare wymieszane ? Napewno cudów by nie było ale zawsze coś

post-93306-0-76223400-1463087387_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67

mogło by czasem byś tak że jedna sztuka dostała by samą słomę a dwie dalej już leciały by same liście musiał byś z każdym komponentem osobno przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

mogło by czasem byś tak że jedna sztuka dostała by samą słomę a dwie dalej już leciały by same liście musiał byś z każdym komponentem osobno przejechać.

 

Zadawane by było pod wiatę opasom które chodzą luzem więc aż tak wielkiego znaczenia nie ma zeby było równe porcje bo i tak jeden opas drugiem podje ale zawsze by było troche wymieszane jak by przeszło przez ten wałek

 

 

@MlecznyNarkotyk

Wycinak był by napełniany do około połowy i myśle ze ten jeden wałek dał by rade troche to przerobić

 

Może troche kombinuje ... :D Ale pomysł chyba dobry :P

post-93306-0-72598600-1463222019_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Gość
      Przez Gość
      Witam podpowie ktos jak wymienić linki w wycinaku kiszonek fella tu 170? Chodzi mi bardziej o to jak odkrecic linke od tej calej prowadnicy co sa noże?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj