Skocz do zawartości
piratadam21ch

c max 105 z rps problem ze skrzynią

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam! mam problem z biegami.... kiedy jadĘ 3 LUB   4 biegiem na tzw. "zającu" zbija mi ciągnik na "żółwia" i tak co chwilę kiedy włącze na zająca po kilkuset metrach zbija na żółwia.... Olej w skrzyni zmieniany wg. wskazań i filtry... ręce opadają . POMOCY!!!

wiwaldi19    0

Kolego najpierw podłącz pod kompa   może to wina elektryki lub sterowania albo przełącznik w dźwigni pada i ma zware lub elektrozawory.  jak to sprawdzisz to wtedy szukaj w mechanice. Ale to serwis jest potrzebny do kompa i przy okazji daj gościowi na 5 dych to jak wie ci powie albo prywatnie zrobi za pół ceny albo taniej ale najpierw elektryka sie kłania do sprawdzenia.

Ok. Dzięki za podpowiedź
Wina leżała po stronie elektr. Komputer zdiagnozowal jakieś przepiecie. Działa; )
Wina leżała po stronie elektr. Komputer zdiagnozowal jakieś przepiecie. Działa; )

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elkar
      Witam wszystkich miłośników McCormick,
      Proszę o pomoc w wykryciu usterki w moim ciągniku : po odpaleniu nie reaguje na jazdę do przodu ani do tyłu 
      Na wyświetlaczu jest błąd   " IC error 102"
      Z góry dziękuję za pomoc !
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez Monsterius27
      Witam. Proponuję założenie nowego działu poświęconego ciągnikom firmy McCormick. Ich popularność stale wzrasta.Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam.
    • Przez songo2754
      posiadam john deere 5090r i od niedawna jestem posiadaczem mccormnik mc 130 i moje pytanie  czy moge mccormnika zalac olejem hydrauliczno przekladniowym  john deere Hygard interesuje mnie to poniewaz wszystkie maszyny pracowaly z ciagnikiem john deere a takze pozyczam czasem maszyny od sasiada i tez posiada ciagnik john deere

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.