Skocz do zawartości

Polecane posty

Ibrahim    1

Mam problem w mojej prasie. Podczas pobierania materiału otwiera się w niej klapa. Klapa posiada zamki hydrauliczne. Czytałem, że powodem otwierania się komory jest rozdzielacz. Podobno może przepuszczać olej. Zaglądałem ostatnio w miejsce gdzie on się znajduje. Wyczułem olej, który za pewne wydostaje się z rozdzielacza. Ciężko wyjąć rozdzielacz z prasy? Czy ktoś z Was, też miał podobny problem? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Ibrahim    1

To dosyć uciążliwe podczas pracy dociskać klapę. Tak właściwie to próbowałem to rb i wiele to nie pomagało. 

W jaki sposób można regulować zamki? 

Grzegorz133    18

polaczenie zamka z silownikiem reguluje sie to wkrecajac lub wykrecajac ten lacznik jak bedziesz na to patrzyl to zlapiesz o co chodzi

Ibrahim    1

Jeśli piszesz, że jak na to spojrzę i będę wiedział o co chodzi, to się cieszę :) Za pewne to bardzo prosta sprawa do zrobienia. 

Ibrahim    1

Przyjechał do mnie mechanik. Wymienił uszczelniacze w rozdzielaczu i teraz bele są foremniejsze, ładniejsze, lepiej zbite. Pracuję z prasą ciągnikiem który ma słabą hydraulikę i to nic nie przeszkadza w robocie. 

Temat uważam za zakończony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez cristal
      witam ma pytanie jeśli chcę założyć tuza gdzie można podłączyć rozdzielacz żeby z tyłu wolne były wyjścia bo są używane
      http://www.bluart.net/agro/foto/c003.jpg prosze pokazać w kierym miejscu mozna podłączyć
    • Przez Trojan
      Witam.

Panowie posiadam 4 rozdzielacze hydrauliczne produkcji rosyjskiej, 3 sekcyjne takie jak w MTZ. I chciałbym się dowiedzieć coś o ich specyfikacji, np. wydajność itp. a przede wszystkim jak muszą być podłączone bo słyszałem już o 3 możliwościach - z regulatorem siłowym, podłączone szeregowo dwa do siebie w parze (tak jak w białoruśkach) i normalnie osobno bez niczego.

P80-2/1-222 P80-3/1-222 P75 23 R75 23      

Pierwszy

Drugi

Trzeci

Czwarty

• Przez Seba092000
      Drodzy koledzy, mam pewne pytanie, Szukałem już w internecie po różnych sklepach rozdzielaczy a mianowicie tego pod siedzeniem i tego na błotniku bo chciałem sprawdzić jakie te rozdzielacze dają ciśnienie, ale nie mogę znaleźć. Może wy wiecie może cos na ten temat? Bardzo mi na tym zależy! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję z góry!
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewne pytanie. Chcę w swoim ursusie c330 założyć rozdzielacz do tura. Chodzi mi o coś takiego: http://www.agro-tur.com/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0489-1024x681.jpg

Chciałbym aby to było na zasadzie że dźwignie sterujące turem były usytuowane w pozycji "do góry" a wejścia do węży były pod spodem, ponieważ bym sobie puścił te węże takim okienkiem które mam w kabinie i by było wszystko ładnie. Rozdzielacz miałby być zamontowany po prawej stronie kierownicy.
      I zupełnie z innej beczki pytanie. Czy na takim rozdzielaczu jakbym założył to tur będzie lepiej podnosił niż na tym co jest pod siedzeniem?
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję