Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
darkdevil    10

aby nie był za mocno zniszczony to polecam jedna z najlepszych serii fergusona a cena jak cena zawsze można się potargować grunt to aby był sprawny  i nie ciekło z niego

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    208
Napisano (edytowany)

znam dobrze tego handlarza . kupiłem od niego prasę . kiedyś oglądałem mf 3080 to prawie same wady jego wymieniał . więc chyba warto go pojęcic. z ceny za wiele nie utargujesz ale próbuj.
chyba każdy ciągnik u niego ma łyse kapcie.

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Ferdynad    3
Napisano (edytowany)

Jeśli stan zewnętrzny Ci nie przeszkadza to bież ;) szukałem takiego zamiast 565 tyle że 4x4 ale cięszko znaleść w ładnym stanie i kupiłem 4514 chodź jak by się trafił ładny 375 lub 365 to bym się zamienił ;)

Edytowano przez Ferdynad

MF-235

Ursus-4514
MF-690

extrabyk    2015

Seria 3xx to chyba najlepsze co Massey Ferguson zbudował w klasie do 100 KM. Ciągnik prosty, pompy hydrauliczne przy silniku i mechaniczny rewers. Wizualnie nie wygląda najlepiej ale lepszy taki niż odmalowany bo na takim wszystko widać. Chyba jedyną wadą tej serii jest cena...bo przez to, że to udane ciągniki ich ceny na rynku wtórnym są wysokie.

akmaly    238

Co zamierzasz nim robić? To lekki ciągnik i bez przedniego napędu to szału nie robi.

Na kolor to ty nie patrz. Sprawdź dobrze podzespoły takie jak silnik ( czy nie dymi na czarno przy przyśpieszaniu, co z odmy leci, jak odpala itd.) no i skrzynię ( jak wybiera biegi, jak rewers działa itd. - to fajna skrzynia i chyba jedna z najlepszych ale cena ewentualnej naprawy może nie być niska), tylny most jest praktycznie taki sam jak w ursusach 4512, 5312 a nawet 3512 ( wcześniej MF 255).

To że gdzieś tam będzie się pocił to Ferguson i nie jest to coś nadzwyczajnego. Sprawdź hydraulikę, wspomaganie ma osobną pompę, tak jak zew. i podnośnik ( każde na osobnej pompie ), wom może być hydrauliczny lub mechaniczny

znam dobrze tego handlarza . kupiłem od niego prasę . kiedyś oglądałem mf 3080 to prawie same wady jego wymieniał . więc chyba warto go pojęcic. z ceny za wiele nie utargujesz ale próbuj.

chyba każdy ciągnik u niego ma łyse kapcie.

czy dobre te maszyny u tego sprzdawcy? Moaze doradzisz mi cos jeszcze ?

\

robi57362    208

hm czy dobre na swoją prase nie narzekam bo co chcieć za 14 tys. ogólnie sądze że jakiegoś gowna nim sciaga bo najpierw on je testują sprawdzą itp . jak dokładnie go obejrzysz i sprawdzisz to targuj się za 21 pewnie ci go puści . i co więcej - pojedziesz to zobaczysz

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel6200
      Czy wiecie czy dostane sie tym wizjerem do hamulca wom???
      Zamierzam go wymienic czy duzo jest rozbierania w srodku??
      Nie moge znalezc w katalogu strony z hamulcem przez co pytam
      Pozdrawiam

• Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
    • Przez PuZ
      Witam,
      Mam problem z ciągnikiem Ursus 2812 - jest to odpowiednik MF 235 - urwało mi tuleje WOM i przy okazji urwało cześć wałka który wychodzi ze skrzyni biegów (zaznaczyłem na dołączonym zdjęciu na czerwono) - czy dobrze myślę, że jest to wałek sprzęgłowy I stopnia?

I żeby go wyciągnąć to w którym miejscu rozpołowić sinik - pomiędzy sinikiem i skrzynią biegów czy tez pomiędzy skrzynia biegów i tylnym mostem?
      Wymieniał już ktoś taki wałek i może się podzielić jakimiś radami?
      Z góry dziękuje i pozdrawiam

• Przez anger30
      Witam.Mam problem z MF 235 dostaje mi się woda do oleju,przed remontem tego nie było.Na pokrywie rozrządu były wrzery ale zakleilem i dalej coś jest nie tak.Blok był pęknięty ale zaklejony na zewnątrz przed remontem tzn wymiana tłoków i tulei też był i nie ciekło.Glowuca była dawana do sprawdzenia na szczelność niby ok już nie wiem co robić.Pomozecie?
    • Przez rumker28
      Witam, Mam takie pytanie, a mianowicie nie mogę się doszukać stopnia sprężania z tego masseya, z silnika at4.236. z silnika a4.236 to 16atm, ale z turbem nie mogę się doszukać. Pomoże ktoś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.