Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
darkdevil    10

aby nie był za mocno zniszczony to polecam jedna z najlepszych serii fergusona a cena jak cena zawsze można się potargować grunt to aby był sprawny  i nie ciekło z niego

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    179
Napisano (edytowany)

znam dobrze tego handlarza . kupiłem od niego prasę . kiedyś oglądałem mf 3080 to prawie same wady jego wymieniał . więc chyba warto go pojęcic. z ceny za wiele nie utargujesz ale próbuj.
chyba każdy ciągnik u niego ma łyse kapcie.

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Ferdynad    3
Napisano (edytowany)

Jeśli stan zewnętrzny Ci nie przeszkadza to bież ;) szukałem takiego zamiast 565 tyle że 4x4 ale cięszko znaleść w ładnym stanie i kupiłem 4514 chodź jak by się trafił ładny 375 lub 365 to bym się zamienił ;)

Edytowano przez Ferdynad

MF-235

Ursus-4514
MF-690

extrabyk    1683

Seria 3xx to chyba najlepsze co Massey Ferguson zbudował w klasie do 100 KM. Ciągnik prosty, pompy hydrauliczne przy silniku i mechaniczny rewers. Wizualnie nie wygląda najlepiej ale lepszy taki niż odmalowany bo na takim wszystko widać. Chyba jedyną wadą tej serii jest cena...bo przez to, że to udane ciągniki ich ceny na rynku wtórnym są wysokie.

akmaly    219

Co zamierzasz nim robić? To lekki ciągnik i bez przedniego napędu to szału nie robi.

Na kolor to ty nie patrz. Sprawdź dobrze podzespoły takie jak silnik ( czy nie dymi na czarno przy przyśpieszaniu, co z odmy leci, jak odpala itd.) no i skrzynię ( jak wybiera biegi, jak rewers działa itd. - to fajna skrzynia i chyba jedna z najlepszych ale cena ewentualnej naprawy może nie być niska), tylny most jest praktycznie taki sam jak w ursusach 4512, 5312 a nawet 3512 ( wcześniej MF 255).

To że gdzieś tam będzie się pocił to Ferguson i nie jest to coś nadzwyczajnego. Sprawdź hydraulikę, wspomaganie ma osobną pompę, tak jak zew. i podnośnik ( każde na osobnej pompie ), wom może być hydrauliczny lub mechaniczny

znam dobrze tego handlarza . kupiłem od niego prasę . kiedyś oglądałem mf 3080 to prawie same wady jego wymieniał . więc chyba warto go pojęcic. z ceny za wiele nie utargujesz ale próbuj.

chyba każdy ciągnik u niego ma łyse kapcie.

czy dobre te maszyny u tego sprzdawcy? Moaze doradzisz mi cos jeszcze ?

\

robi57362    179

hm czy dobre na swoją prase nie narzekam bo co chcieć za 14 tys. ogólnie sądze że jakiegoś gowna nim sciaga bo najpierw on je testują sprawdzą itp . jak dokładnie go obejrzysz i sprawdzisz to targuj się za 21 pewnie ci go puści . i co więcej - pojedziesz to zobaczysz

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zenas
      Witam
      Może ktoś w łatwy i prosty sposób wyjaśni jak podłączyć hydraulikę TUR 2 do ciągnika, tzn gdzie podłączyć zasilanie to wiem, ale gdzie powrót oleju z ładowacza? jedno wolne miejsce które widzę jest zajęte, ta fotka poniżej pokazuje złe podłączenie.

• Przez AdrKoz74238
      Witam mam pytanie dotyczące skrzyni w mf 590 czy da sie włożyć skrzynie mechaniczną od innego modelu ciągnika? A jak sie da to jaki jest tego koszt? 
    • Przez marcin1994
      Od pewnego czasu zaobserwowałem że w moim fergusonie słabnie udźwig. W czasie podnoszenia narzędzia lekkich typu brony nie ale już cięzszych tj. pług czy bądź agregat. W kabinie ciągnika słuchać jakby w środku gdzieś olej przelatywał nie wiem jak ten dzwięk opisać dokładnie(szum).Zbiegiem czasu coraz gorzej podnosi nie wiem co może być przyczyną.Jeżeli ktoś miał taki przypadek prosze o udzielenie pomocy.
    • Przez sipma123
      Witam!
      Mam pytanie do posiadaczy mf 255 mój massey jest z 1986r i nigdy nie przeciekal choć roboty użył dużo u siebie i na usługach.Zauważyłem ze wycieka mu olej z bagnetu (miernika oleju) jak zdejme bagnet i dam gazu to chlapie mi olejem, nie wiem zbytnio co zrobic ponieważ nigdy nie było w nim nic rozkrecane.Zdarzyło wam się może coś podobnego????
    • Przez AdrKoz74238
      Witam mam problem ze wzmacniaczem momentu w MF 590 ponieważ kiedy przełączam na zająca to ciągnik jest cały czas na żółwiu.Coś źlę robie czy poprostu wzacniacz jest uszkodzony? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.