Skocz do zawartości
News
JanKropka

Jaka jest opłacalna cenowo forma sprzedaży bylin, kwiatów, etc ze szklarni?

Polecane posty

JanKropka    0

Witam

jak opłaca się to sprzedawać cenowo byliny, kwiaty ze szklarni?

do hurtowników, stragany, markety? jak wygląda to cenowo i kosztowo?

pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jankes679
      Witam. Mam pytanie do osób które uprawiają kalafiory, mam zamiar posadzić kalafiory. Czy kalafiory utrzymają sie bez deszczowni(podlewania)? może jakaś konkretna odmiana jeśli tak to prosiłbym o jakąś podpowiedź? 
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez koma666
      1. uprawa jakich ziół jest obecnie najbardziej opłacalna i jakie najłatwiej sprzedac ?
      2. jakie zioła najlepiej sie nadaja na ziemie klasy V-VI ?
      3. czy warto obecnie wchodzic w ten ''interes'' ?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ddd1
      Posiadam niewielką działkę o powierzchni 900 m2 w odległości 80 km od miejsca zamieszkania. Na działce nie ma możliwości uzyskania pozwolenia na budowę, co implikuje brak możliwości postawienia jakiegokolwiek budynku poza szklarnią. Kolejny problem to brak możliwości ciągłego bycia na miejscu z uwagi na odległości 80 km od miejsca zamieszkania. Jak w takiej sytuacji zagospodarować tą działkę? Pasieka, hodowla ślimaków, a może truskawki lub maliny lub ewentualnie hodowla orzecha włoskiego z zamiarem ścięcia po 10 latach na drewno? Kapitał początkowy kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt tysięcy. Brak możliwości pracy własnej na miejscu z uwagi na miejsce zamieszkania lub pracownik z bardzo słabą kontrolą