Skocz do zawartości
News
starliner

Uprawa ziemniaków na 5 ha w gospodarstwie ekologicznym.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
starliner    2

Witajcie, jak w temacie, czy ktoś z Was może udzielić kilku rad o doborze odmiany, warunkach, nawożeniu, walce ze szkodnikami itp.

wojtal24    259

Postaw sobie jedno zasadnicze pytanie czy jest zapotrzebowanie na takie produkty i czy masz zbyt na takie ziemniaki?

ZETOR TEAM

Karol445    38
Napisano (edytowany)

Bez żadnej wiedzy poza forum chcesz iśc w 5 ha ziemniaka ??? Odważny jesteś albo samobójca z ciebie. posadź najpierw 1 ha i upraw go tak żeby był to plon handlowy bez żadnych bakterii i grzybów wtedy możesz iśc w większe areały.

Edytowano przez Karol445

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez jankes679
      Witam. Mam pytanie do osób które uprawiają kalafiory, mam zamiar posadzić kalafiory. Czy kalafiory utrzymają sie bez deszczowni(podlewania)? może jakaś konkretna odmiana jeśli tak to prosiłbym o jakąś podpowiedź? 
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      zacząłem przygodę z malinami a konkretnie z glen ample 10arów.
      ze względu iż nie wiem jakie opryski i do czego i kiedy stosować proszę o pomoc.
      Gdyz nie wiem od czego opryskac a widzę że inni pryskają.
      Chciałbym aby w tym temacie były tylko informacje o szkodnikach i sposobie ich zwalczania oraz o terminie wykonania oprysku,nazwa oprysku i dawkowanie (ile środka na ile l wody) .Proszę o napisanie od jakiego szkodnika pryskacie, nazwę środka, oraz termin,oraz temperature pryskania, dawkowanie,porę dnia i inne ważne informacje jakie przyjdą Wam do głowy.
      Serdecznie proszę o nie zaśmiecanie tego tematu gdyż myślę ze wiele ludzi z niego skorzysta.
      A wiadomo jak czytamy jakieś fora to chcemy żeby było w miarę krótko o na temat.
      Pozdrawiam.

• Przez karolinaxx
      Witam
      Czy ktoś korzystał z badań gleby na składniki odżywcze i stworzył do tego mapę ?
      Pytam bo szukam producentów rolnych, którzy takie badania wykonywali i chcieliby się ze mną podzielić. Potrzebuję  badań do pracy inżynierskiej. Proszę bardzo o kontakt.

Pozdrawiam
    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.