Skocz do zawartości
starliner

Uprawa ziemniaków na 5 ha w gospodarstwie ekologicznym.

Polecane posty

starliner    2

Witajcie, jak w temacie, czy ktoś z Was może udzielić kilku rad o doborze odmiany, warunkach, nawożeniu, walce ze szkodnikami itp.

wojtal24    192

Postaw sobie jedno zasadnicze pytanie czy jest zapotrzebowanie na takie produkty i czy masz zbyt na takie ziemniaki?

ZETOR TEAM

Karol445    33
Napisano (edytowany)

Bez żadnej wiedzy poza forum chcesz iśc w 5 ha ziemniaka ??? Odważny jesteś albo samobójca z ciebie. posadź najpierw 1 ha i upraw go tak żeby był to plon handlowy bez żadnych bakterii i grzybów wtedy możesz iśc w większe areały.

Edytowano przez Karol445

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez Traceur
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć wszyskiego o uprawie pokrzywy zwyczajnej. Chodzi mi o to jak to siać, czym zbierać, jak oddzielić listki od reszty czy jest do tego jakaś maszyna, czy można to pryskać a jak tak to czym, czy jest to opłacalne na 4 hektarach i czy wiąże się z dużym nakładem pracy i jakie są koszty początkowe przy zakładaniu takiej plantacji?? Chce się dowiedzieć wszyskiego o tej uprawie żeby się nie władować w coś z czego nie ma żadnego zarobku. Mam nadzieję da się zrozumieć o co mi chodzi. Ale widzę że jest tu dużo kumatych ludzi z bardzo dużą wiedzą także dacie radę mam nadzieję. jak jakieś pytania jeszcze przyjdą mi do głowy to napisze. Pozdrawiam wszystkich.
    • Przez gapiw
      Witam,
      Podobno w Holandii i  w Niemczech urywa się kwiaty i przycina łodygi żeby ziemniak na nie nie "pracował" a pracował na bulwe? To prawda wiecie cos na temat?

Proszę o odpowiedz,
      Gabrysia
    • Przez Sylwunio
      Witam.
      Drodzy Państwo potrzebuje pomocy.
      Jak posiac facelie?
      Mój siewnik poznaniak jest rozkrecony i przechodzi remont. Pozyczylem siewnik od kuzyna również poznaniak i chciałem pociać Ale licho leci bo ma założone rolki do zboża A wymiana rolek to pewnie nie trwa 5 minut i nigdy tego nie robiłem. Kupiłem 15 kg na 90arow i czy mogę to posiac lejem i później bronami czy nie bardzo bo wszystko za szybko wyleci. Proszę o pomoc bo nigdzie nie piszą informacji na ten temat.