News
starliner

Uprawa ziemniaków na 5 ha w gospodarstwie ekologicznym.

Polecane posty

starliner    2

Witajcie, jak w temacie, czy ktoś z Was może udzielić kilku rad o doborze odmiany, warunkach, nawożeniu, walce ze szkodnikami itp.

wojtal24    282

Postaw sobie jedno zasadnicze pytanie czy jest zapotrzebowanie na takie produkty i czy masz zbyt na takie ziemniaki?

ZETOR TEAM

Karol445    41
Napisano (edytowany)

Bez żadnej wiedzy poza forum chcesz iśc w 5 ha ziemniaka ??? Odważny jesteś albo samobójca z ciebie. posadź najpierw 1 ha i upraw go tak żeby był to plon handlowy bez żadnych bakterii i grzybów wtedy możesz iśc w większe areały.

Edytowano przez Karol445

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Kamil9717
      Mam pszenicę i chce zasiać po niej lucernę na wiosnę z jęczmieniem i zebrać w okolicy mają na kiszonkę i zastanawiam się czy nie było by dobrze żeby zaraz po żniwach wywieźć obornik po niej i zasiać lubisz z gorczyca i na jesień to przuorac żeby zrobić dobrą pruchnice co o tym myślicie? Ktoś tak kiedy robił? 
    • Przez misiekbz2
      Pozwoliłem sobie założyć temat o wiśniach (tak jak jest o truskawkach) gdyż nie znalazłem takiego. Są tu jacyś sadownicy? Zaczęliście zbiór? jak z cenami na przemysł?
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.