Skocz do zawartości
News
Sobolek

Bezpiecznik Hydrauliczny (Pronar PDT260)

Polecane posty

Sobolek    1

Witam chciałbym zaczerpnąć informacji na temat czy w tym bezpieczniku ma cały czas olej pchać do tego siłownika podczas koszenia czy nie. Chciałbym konkretne odpowiedzi osób które użytkowały taką maszyne.

Grabos1981    228

poprostu rozkładasz i nic więcej nie trzeba. inna sprawa czy jest on dobrze wyregulowany. jak kosiarka będzie podczas koszenia odchylać się do tyłu wtedy będziesz musiał wkręcić o ćwierć obrotu taka małą śrubę na inbus

:-)

Sobolek    1

To nie włączam pierwszej sekcji ? Chodzi mi że tylko rozkladam a rozdzielacz w ogóle nie pracuje

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vrn
      Witam
      Mam zamiar zakupić kosiarkę bijakową do rozdrabniania trawy na łące i słomy po kombajnie. Wiem, że są z młotkami lub z nożami w kształcie litery Y. Które rozwiązanie będzie lepsze tak aby kosiarka scięła wszystko w drobną "sieczkę" a nie robiła pokosów? 
      Pozdrawiam
    • Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez abs100
      Witam! Tak jak w temacie szukam następcy dla mojego polskiego szrota z173/3 1,85m ze Zbuczyna... Szukam coś do 10 tys. max. Najlepiej jakby była z kondycjonowanie. Bedzie z nią latać właśnie wyżej wspomniana 60-dziesiątka lub w ostateczności Case 5120. I tu się nasuwa pytanie... Z jaką szerokością i kondycjonerem da sobie radę 60-dziesiątka? Co możecie polecić? Jaka marka? Może model? Pozdrawiam!
    • Przez Jack1221
      Witam mam problem jak wyjac walek wewnetrzny w kosiarce idzie jakies 5 cm w obie strony i tyle czy ktod wie jak sie to roxbiera dzieki

Wyglonda tak jak by ten pierscien blokowal dalszy ruch walka do tylu
    • Przez Marek46ha
      Stoję przed wyborem nowej kosiarki dyskowej i zastanawiam się czy warto dopłacić za model z centralnym zawieszenim.
      Łąki takie jak wszędzie - jedne lepsze, równiejsze inne mniej. Raczej wysokich prędkości nie będę osiągał bo mam nieduże działki ( rowy melioracyjne, itp)
      Także zastanawiam się czy napewno potrzebuję centralnego zawieszenia.
      Ktoś może mi podpowiedziec jak to wygląda w praktyce - znajomi mają zwykłe novadisc (poettinger) inni novacat i każdy swój wybór bardzo chwali.
      Ja osobiście celuje miedzy lely 280 M i 280 classic.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.