pawel2806

PILNIE POTRZEBNE CZESCI DO REWERSU DO CIAGNIKA RENAULT 8512 TX

Polecane posty

pawel2806    0

witam wszystkich potrzebuje części do rewersu do renault 8512 chodzi mi głownie o widełki i przesuwkę nigdzie nie mogę tego znaleźć  a chyba jednak chciałbym używane bo nowe są aż za drogie  a dobra używka pewnie dluzej pochodzi niż ten przepłacony oryginał czekam na wasza pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Zachciało się zachodnich Wynalazków a teraz na części niema...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Na olx jest pełno komisów co rozbierają te trupy na czesci. Dla sasiada znalazłem przesuwkę do rewersu też do renówki koło Krakowa ale używana to koszt 500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Każdy chwali obce sprzęty ale niestety zagraniczne wynalazki kosztują bo nie jest tak jak u nas że części do naszych sprzętów są klepane przez długie lata no ale cóż cudze chwalicie a bo swoje jest do d*py. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

A widzisz mam fiata Cinqecento 900 fiata seicento i fiata sienę  a zaczynałem od fiatów 126 potem  polonezy.Czyli jak widać jestem zwolennikiem aut robionych w kraju. :huh:  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Też miałem CC900 a po nim audi 80, i powiem Ci że nie licząc paliwa/ ubezpieczenia OC to koszt utrzymania audi był dużo niższy a kilometrów dużo więcej nim zrobiłem. We fiacie jak nie urwałeś jakiejś śruby przy remoncie zawieszenia to był cud, części 2x droższe niekiedy. Teraz mam zachodnie ciągniki i ursusy wspominam podobnie jak tego fiata.... Co do tematu Laskowiec koło Ostrołęki - tam popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

No widzisz a moje fiaty cc 900 197 tyś sejccento 170 tyś i siena 202 tyś i wszystkie na gazie i lać siadać i jechać.wszystkie auta średnio od 10 lat w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Zachciało się zachodnich Wynalazków a teraz na części niema...

 

To forum jest po to żeby sobie pomagać a nie pisać coś co nie ma związku z pytaniem i generalnie jest napisane bez sensu...więc jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz wcale bo koledze, który zadał pytanie nie pomogłeś a sobie wystawiłeś bardzo słabą wizytówkę....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Podjedź do pierwszego lepszego handlarza sprowadzającego ciągniki z zagranicy - z pewnością coś znajdziesz.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wincenty5    104

Też miałem CC900 a po nim audi 80, i powiem Ci że nie licząc paliwa/ ubezpieczenia OC to koszt utrzymania audi był dużo niższy a kilometrów dużo więcej nim zrobiłem. We fiacie jak nie urwałeś jakiejś śruby przy remoncie zawieszenia to był cud, części 2x droższe niekiedy. Teraz mam zachodnie ciągniki i ursusy wspominam podobnie jak tego fiata.... Co do tematu Laskowiec koło Ostrołęki - tam popytaj

Ciekawe jak byś wychwalał te audi jak byś miał każdą część kupywać wyłącznie w serwisie.Używanych też by nie było.Jak by ci przyszło do passata b 5 albo audi pojechać do serwisu po wielowachaczowe zawieszenie z grubymi tysiącami bo nigdzie indziej byś nie dostał to gwarantuje że byś zatęsknił za polonezami.

Zagraniczne traktory dopiero wtedy będą stały na każdym podwórku gdy do nich częsci będą dostępne w zamiennikach w różnych przedziałach cenowych dostępne od ręki tak jak to ma miejsce w przypadku samochodów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Ja nie mam katalogów do takich starych renault wiec moge pomoc tylko jesli podasz numery czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Widełki jak sa wytarte to można napawać i przeszlifować, sam tak zrobiłem w swoim renault i działało dobrze Co do przesówki to zależy gdzie jest uszkodzona jak sprzęgło kłowe to ciężko ale można dorobić na wzór. jak bieżnia widełek to można widełki szerzej napawać albo podkładkę wytoczyć i przyspawać do przesówki Czyli generalnie byłbym za regeneracje tej akurat części. Koszty o wiele mniejsze niż oryginał a z rozbioru wcale lepsza może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj