Momo

Srutownik ssąco tłoczący

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Momo    5
Napisano (edytowany)

Witam . mam zamiar kupić śrutownik ssąco tłoczący z silnikiem 7,5 KW , znalazłem podobny do tego https://www.google.pl/search?q=%C5%9Brutownik+bijakowy&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj-9pCEi8HMAhVJjCwKHTXVCSgQsAQIKA&biw=1366&bih=657#tbm=isch&q=%C5%9Brutownik+ss%C4%85co+t%C5%82ocz%C4%85cy&imgrc=nWlROxUDay6zfM%3A i pytanie takie czy on jest ssąco tłoczący czy zasypowy i jak coś czy dało by go przerobić ?

Edytowano przez Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
Napisano (edytowany)

jeżeli ma kosz zasypowy nad sobą to nie jest ssący tylko tloczacy, ten siwy z linku jest tylko tłoczacy

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem zmienić śrutownik ssąco tłoczacy na wiekszy mam 11kw. a zabespieczenie w liczniku 35 amper. jak duży srutownik moge zakupic zeby zabezpieczenie wytrzymało??


Rolnik100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbu    0

Witam, mam w planach zakup takiego śrutownika firmy BIN. Chcę go kupić bez mieszalnika. I mam pytanie do użytkowników czy ktoś używa takiego śrutownika bez mieszalnika. Słyszałem opinie, że ciśnienie w rurze jest bardzo duże i bez mieszalnika ciężko będzie mielić zboże tzn, opanować rurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Bez mieszalnika? To gdzie ma lecieć śruta. Ja mam z mieszalnikiem to jak jeden odbylacz się rozszczelnił to całą stodole za pyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Bez mierzalnika to będziesz miał jeden wielki pył w pomieszczeniu. Szkoda zdrowia. Zobacz sobie na n-rol odolanów. mają teraz promocje na taki zestaw śrutownik i mieszalnik. Weź sobie na raty i spokojnie spłacisz a pasza zawsze jest super wymieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

Zastanawiam się nad zakupem śrutownika i mieszalnika - co myślicie o urządzeniach firmy Osuch lub takiej firmy z Radziejowa na olx się wystawia - to chyba coś made in garage - link https://www.olx.pl/oferta/srutownik-ssaco-tloczacy-7-5kw-rozdrabniacz-do-ziarna-mieszalnik-CID757-IDiai75.html#85379f7ef3;promoted .

Szukam czegoś nie za drogiego - wiem, że dozamech czy m-rol albo zuptor są lepsze ale też droższe, a będę miał to śrutowania i mieszania w roku tylko ok. max 30 ton - teraz śrutuje bijakiem do worków ale już mam dosyć dźwigania tych worów i kurzu - chce sobie poprawić warunki.
Nie musi też za dobrze zasysać bo mam blisko 4-5 m - a zresztą chyba dorobię jakiś kosz zasypowy. więc starczy jedno komorowy śrutownik - zresztą (tak gdzieś czytałem) chyba są lepsze bo nie przypalają białka.

I jeszcze co za różnica pomiędzy 7,5 kw a 11 kw - oprócz mocy - szybciej śrutuje ?

Podsumowując co mylicie o tym z Osucha oraz Radziejowa na olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

Czy wie ktoś gdzie i za ile można kupić zestaw regeneracyjny do śrutownika dozamech? Chodzi mi o wirnik bijakowy z bijakami i wirnika wyrzucającego?

Strona sklepu online dozamech nie dziala, nie da sie do nich dodzwonic...

Mogą być jakieś zamienniki też jesli beda pasowac. z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj