skret1

Pilmet Lux problemy z belką polową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skret1    1
Napisano (edytowany)

Mam pytanie. Czy ma ktoś problemy z belką polową w pilmecie lux typu pęknięcia problemy ze składaniem ...

Edytowano przez skret1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skret1    1

Hydraulicznie składana... A jeżeli to jest wada konstrukcyjna to można się starać o nową belke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

wystarczy o dobrze pospawać i dać wzmocnienia

moim zdaniem lepszą belkę składaną w x ma krukowiak, tylko tam osprzęt mi się nie podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

 tylko tam osprzęt mi się nie podoba 

 

Tak z ciekawości co się nie podoba w osprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

pompa, filtry, zawór do płukania opryskiwacza w niewygodnym miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kazach17
      Problem polega na nierównomiernym składaniu belki(lanc) jedna strona składa się dużo szybciej od drugiej.
      Opryskiwacz Rau explorer
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez casefarmer
      Witam, mam problem z kalibracją opryskiwacza rau explorer. Sterownik w nim to fmc (flow mate control). Postępuje tak jak jest napisane w instrukcji obsługi. Na ekranie 14 muszę wpisać w dolnej części impulsy na litr z przepływomierza ( u mnie jest 669 impulsów/ litr) i taką wartość wpisuję . Następnie muszę ustawić wszystko na oprysk i włączyć pryskanie. Dalej zmierzyć średnią wydajność rozpylaczy i pomnożyć  razy ilość wszystkich dysz. Jest to całkowity przepływ wody , który wpisuje w górnej czėści ekranu. Kiedy to zrobię i potwierdzę OK zmienia sie ilość impulsów i tak wkoło macieju. Nie mam już nerwów na to. Napiszcie jak to ustrojstwo skalibrować. Dodam jeszcze że inne ciśnienie pokazuje na sterowniku a inne na manometrze.
    • Przez michalsoft
      Witam posiadam opryskiwacz rau . Jak ustawie na sterowniku 200 l/ha i auto to podczas zamykania sekcji bardzo spada ciśnienie , jak już pryskam na 3 z 7 sekcji to jest bardzo niskie .czy tak powinno być ?
      Oto elektrozawory i sterownik


    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj