Skocz do zawartości
News
leslaw2542

Remont przekładni rozsiewacza Lej RNZ2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Remont
leslaw2542    3

muszę dokończyć po kimś montaż przekładni i tu mam mały problem ,jak powinno być zamontowane górne łożysko na wałku pionowym

z dolnym poszło bez problemu ,co do górnego to nie jestem pewien czy bieżnia powinna być zamontowana szersza strona do wewnątrz czy na zewnątrz i jeszcze po co jest ten uszczelniacz 40x72 w przekładni go niema a w katalogu jest tak jakby poniżej łożyska górnego

do niczego tam nie pasuje będę wdzięczny za wszelką pomoc  http://screenshot.sh/m7x3SxVZy0Ecu

Borekk17    305

tego uszczelniacza nie musisz dawać  pewnie masz pierwszy wypust  przekładni a tam było bez simeringu między dwoma łożyskami   później już ten uszczelniacz montowali 

górna bieżnia łożyska  szerszym do góry tak żeby dekielek kasował luzy na łożyskach

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetorr8145
      Witam chciałbym się zapytać jaki lepszy rozsiewacz motyl czy kłos do ursusa 3p?
    • Przez tomek2201
      Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej tabeli wysiewu w której są nawozy inne niż saletra. Jeżeli posiada ktoś tabele dla innych nawozów to byłbym wdzięczny. Ewentualnie wypowiedzcie się jak ustawiacie wysiew i przy jakim nawozie na konkretną szerokość oraz prędkość jazdy i przy jakiej dawce. Ja sieje na 15m przy 8km/h. Interesuje mnie ustawienie dla mocznika, soli potasowej, saletrzaku, polifoski, superfosfatu.
    • Przez Chrostek
      Jak ustawić wysiew nawozu siewnikiem Amazone za-x 902 z ciągnikiem ursus 3512 lub zetor proxima  7441 ? Chodzi o to jakim biegiem i ilość obrotów ciągnika i ustawienie siewnika pod nawóz.
    • Przez klusek
      poradxcie mi czy warto zamienic kosa na jakiegoś pisata lub rcw i jak wam sie te sprzęty sprawują(rcw,piast)
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?