rafas92

Zgięta półoś wsówna zetor 7011

Polecane posty

rafas92    1

Witam,
Mam problem jak w temacie, mianowicie w moim zetorze zgieła się przednia oś, tzn półoś wsówana z prawej strony, wygieła się do tyłu, czy jest na to jakiś sposób czy lepiej wymienić całość? I jak z ceną tego jest? Dodam że to jest typ resorowany bez napędu.

admon1212    8

to jest tak masywne a ty to zgiołeś ?? zależy jak bardzo jest zgieta jak niedużo to można podgrzać gazami i naprostować

rafas92    1

Nie twierdzę że ja to zgiołem, taki został kupiony, na początku wygiecie było małe. Ale z czasem przez lata się poglebiło. Jakimi gazami masz na myśli i czy to nie wpłynie na późniejszą twaedos?

Wiadomość z agroFakt.pl

DarekD    62

albo poszukać używanej ,bo starej  już tak nie ustawisz jak być powinna

nowy

rafas92    1
Napisano (edytowany)

Właśnie w tym problem ze mało jest tego tym typem amortyzatoru... A nowe cena poraża...zreszta wiadomo jak to z używanymi.. Skoro dało się wygiac jedna to znaczy że i inne też mogą być...

post-188682-0-34012800-1462717943_thumb.jpg

Edytowano przez rafas92

utek    6

Trzeba być mistrzem żeby to wygiąć. Oferta używanych jest dość spora.

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomato21
      Witam mam zetora 6245 w ktory założyłem nowy blok po przemrożeniu. Nowy blok jest od 72XX-średnica tłoka 102(bo podobno do 62XX-średnica tłoka 100, już nie produkują). Pompa wtryskowa jest ta sama, nie została zmieniona ani oddana do regulacji/sprawdzenia.
      Wie ktoś czy pompy wtryskowe w 62XX i 72XX różnią się wydatkami lub dawkami paliwa. Jeśli ktoś posiada takie dane to proszę o zamieszczenie.
      Pozdrawiam i dziękuje z góry
    • Przez BARTOLA
      witam interesuje mnie wszystko o zetorze 7011 najważniejsze rzeczy jakie chcem wiedzieć to jakie jest spalanie , jaka jest awaryjność i jak radzi sobie z pługami 3 skibowymi polskimi no i co ważniejsze co sądzicie o tym traktorze ?
    • Przez BARTOLA
      witam niedawno kupiłem zetora 7011 i mam taki proble ze podczas orki traktor traci przyczepność i koła sie kopią. oranie jest jedna wielka katorgą. prosze o pomoc czy może byc tak ze z tyłu koła sa za duze i za szybko sie krecą i traktor traci przyczepność?
    • Przez MariuszGontarek
      Witam wszystkich,

To mój pierwszy post na tym forum, jeśli jest nie w tymi miejscu gdzie trzeba proszę o przeniesienie.
      Od 5 dni jestem właścicielem Zetora 7011 (wczesniej Władimirec T25)
      Chcę wymienić w nim olej i wyczyścić tzw. bąka - tyle zalecił mi mechanik z którym kupowałem  ciągnik.
      Co powinienem zrobić/wymienić poza tym? (na co zwrócić uwagę?) Ciągnik jest zadbany - poprzedni właścicel robił wszystko na bieżąco.
      Dziękuję za ewentualne podpowiedzi.
    • Przez BARTOLA
      witam mam problem odnośnie zetora 7011 a mianowicie gdy jest zimny podnośnik unosi  bez problemu tylko jak podniesie to skacze czyli  uniesie sie na maxa w góre troche opadnie i zaraz znowu w góre a gdy juz traktor sie nagrzeje to z początku trzeba mocno gazować zeby cokolwiek podniósł a gdy tylko spuści sie go z obrotów od razu opada. Gdzie szukać problemu  pompa hydrauliczna jest nowa , mozliwe ze pompa jest jakaś wadliwa?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.