Polecane posty

Stachu72    0

Dzień dobry postanowiłem założyć ten temat ponieważ myślę nad zakupem ciągnika Deutz Fahr Agrosun 140km. Ciągniki mało popularne ale trochę o nich słyszałem że nie są złe. Jak z nimi jest naprawdę proszę o wypowiedź. Ciągnik pracował by w gospodarstwie o powierzchni 35 ha. Gospodarstwo nastawione na bydło i trzodę. Gdy ktoś przeczyta niech coś odpisze na temat tego ciągnika lub na skrzynkę. pozdrawiam

extrabyk    3971

Ogólnie to prosty i dobry ciągnik stworzony przez koncern Same-Deutz-Fahr na potrzeby gospodarstw potrzebujących mocnego ciągnika nie naszpikowanego elektroniką i innymi "bajerami". Traktor powstał z połączenia skrzyni biegów oraz tylnego mostu z ciągników Same Laser i Antares oraz prostego, sprawdzonego i ekonomicznego silnika Deutza znanego z serii DX tego producenta.

Jest to jeden z ostatnich seryjnie produkowanych prostych w obsłudze i tanich w eksploatacji ciągników.

Jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz to będzie bardzo dobra inwestycja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik Same silver 90 i mam problemy z zgrzytającym rewersem. Chciałbym się za to zabrać ale nie wiem z której strony, czy trzeba ściągać kabinę ?. Jeśli ktoś się zna na tym proszę o pomoc.
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez inspire1
      Hej wszystkim,
      Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze, ale poszukuję instrukcji serwisowej do całego traktora, ma ktoś coś takiego? Bo po długich poszukiwaniach trafiłem tylko na część dotycząca silnika ale na dodatek jest trochę niekompletna. 
    • Przez Rafał2001
      Witam, 
      wyskakuje mi ostatnio błąd M 11 w deutz fahr agroplus. Zapala się żółta kontrolka MEM i STOP oraz piszczy brzęczyk, moc silnika jest ograniczona. Wyskakuje po dłuższym czasie lub gdy silnik pracuje na wyższych obrotach. Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez TomaszR210
      Witam 
      Ciągnik deutz fahr agrotron 210 po rozgrzaniu przy małych obrotach silnika na desce wyskakuje ten błąd i znika wraz z dodaniem gazu lub załączeniu przedniego napędu 
      Drugi problem dotyczy przedniego napędu który przy zimnym ciągniku włącza się i rozłacza bez problemu lecz po rozgrzaniu się ciągnika nie rozłącza go w ogóle. Z góry dziękuję za pomoc 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.