Polecane posty

wojtal24    2467

Ja ma fotel Grammer w zetorze to on ma wbudowana pompkę i jest podłaczony pod prad i sam pompuje i sam upuszcza powietrza jak go ustawisz, a tu to byś musiał wpiac sie w instalacje pneumatyczną ciagnika i go podłaczyć 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Opłaca kupić sie to co na zdjeciu za 60 zł sprawdz tylko czy pompka pompuje a miech jest szczelny i nie ma luzu na krzyzaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Daj sobie na wstrzymanie z tą podstawą jest zapewne w fatalnym stanie, jest wybrakowana, zapewne nieszczelna i wyrobiona, przynajmniej na taką wygląda. Na części tak, na budowę "nowego" fotela w żadnym wypadku.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Ok. Skoro tak mówicie to się wstrzymam. Po czym poznać czy jest wpinane na stałe do pneumatyki czy musi mieć swój kompresor? Gdzie moge za nie duże pieniądze dokupić fotel pneumatyczny ? Bo mam mechaniczny i po całym dniu troche plecy bolą :( Albo czy cięzko jest przerobić z mechanicznego na pneumatyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

poszukaj na szrocie z ciezarówkami moze coś znajdziesz


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja do mTZ wstawiłem z Liaza  a zamiast pompki to wstawiłem zaworek z koła i dopompowywałem co 3-4 tygodnie.Za cały fotel dąłem z 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj